Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Kĺbová podpora

Kĺbová podpora Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky zdravé kĺby sú kľúčom k ľahkému ohýbaniu a pohybu, takže môžete vykonávať každodenné pohyby a užívať si fyzickú aktivitu. Či už ide o namáhavé športy, zranenia súvisiace s kĺbmi alebo všeobecné opotrebovanie s pribúdajúcim vekom – podporte pohyblivosť, flexibilitu a pohodlie svojich kĺbov.

Ak vás bolia kolená, keď sa pokúšate vstať, alebo ste pociťovali stuhnutosť a bolesti ostatných kĺbov, nie ste sami. Nikdy nebolo dôležitejšie starať sa o svoje telo, najmä keď starnete. Kĺbová podpora Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky pre zdravie kĺbov, ktoré vám pomôžu postarať sa o vaše kosti a kĺby, aby boli rána o niečo menej náročné.

Kĺby, kde sa spájajú dve alebo viac kostí, vám umožňujú behať, chodiť, skákať, športovať a robiť iné každodenné činnosti. Starnutie si na nich prirodzene vyberá daň, no výživa môže zohrávať dôležitú úlohu pri udržiavaní zdravých a silných kĺbov.

Kolagén
Je proteín, ktorý si vaše telo vytvára, ale ako starnete, máte ho stále menej a menej. Je to to, čo drží vašu pokožku napnutú a pevnú a vďaka čomu budú vaše kĺby fungovať hladko.

Omega-3
Sú mastné kyseliny, ktoré dokážu zmierniť zápaly a bolesti kĺbov. Výskum ukázal, že môžu znížiť stuhnutosť u ľudí s artritídou a tiež bojovať proti bolestiam kĺbov.

Glukozamín
Nachádza sa vo vašej chrupavke a pomáha kĺbom fungovať. Pomáha pri artritíde tým, že môže zmierniť niektoré bolesti spôsobené osteoartritídou alebo reumatoidnou artritídou.

Chondroitín
Podobne ako glukosamín, aj chondroitín je stavebným kameňom chrupavky. Často vidíte chondroitín spomenutý spolu s glukosamínom, pretože sú podobné. Chondroitín sa nachádza aj v chrupavke vo vašom tele a je prospešný pri posilňovaní zdravia kĺbov.

MSM
Metylsulfonylmetán, tiež známy ako MSM, podporuje zdravie väzov (vláknité spojivové tkanivá, ktoré držia kĺb pohromade).
Výskum naznačuje, že môže tiež pomôcť znížiť zápal kĺbov a bolesť.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

Kyselina hyalurónová, dvojitá sila 100 mg Now Foods | výživový doplnok | vitamín

Original price was: 25,67 €.Current price is: 16,03 €.

Kolagén II s kyselina hyalurónová + bór Webber Naturals vitamín a výživový doplnok

Original price was: 26,76 €.Current price is: 24,60 €.

Kolagén, lyzín a vitamín C Webber Naturals vitamín a výživový doplnok

Original price was: 19,40 €.Current price is: 18,90 €.

menu