Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Imunita, chrípka a kašeľ

Imunita, chrípka a kašeľ, imunita alebo obranyschopnosť je biologická funkcia organizmu voči nebezpečným vplyvom z vonkajšieho prostredia, ako sú baktérie, vírusy, mikroorganizmy, ale i toxíny a ďalšie nežiaduce prvky. Zároveň nás chráni aj pred nebezpečenstvom nášho vlastného tela, ktoré predstavujú vírusy alebo nádorové bunky. Imunita, chrípka a kašeľ alebo celkovo imunita, tiež ju môžeme definovať ako schopnosť organizmu odolávať chorobám.

Posilnenie imunitného systému spočíva v mnohých aspektoch. Dôležité je udržiavať zdravý životní štýl, dostatok pohybu, zaisťovať pitný režim, odpočívať, otužovať sa a predovšetkým dbať na dostatočné množstvo vitamínov a minerálov v tele.

Náš sortiment zahŕňa množstvo doplnkov stravy, ktoré pomáhajú posilňovať obranyschopnosť nášho tela, teda pomáhať imunitnému systému. Pre posilnenie imunity sa tiež odporúčajú doplnky bohaté na aminokyseliny.

Väčšina z nás spolieha na doplnky stravy, ktoré obsahujú vyvážené množstvo vitamínov a minerálov, ktoré pôsobia presne tam, kde požadujeme.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu