Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Vitamíny A, B, C, D, E a K

Vitamíny A, B, C, D, E a K Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky sú základné mikroživiny, ktoré telo potrebuje v malých množstvách na podporu celého radu životne dôležitých funkcií. Vitamíny sa delia do dvoch skupín: vo vode rozpustné (vitamíny B-komplexu a C vitamíny) a vitamíny rozpustné v tukoch (A, D, E a K).

Vitamíny Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky sú rozpustné v tukoch (A, D, E a K) sú uložené v pečeni, tukovom tkanive a svaloch. Tieto vitamíny telo ľahšie absorbuje v prítomnosti tukov z potravy.

Vitamíny rozpustné vo vode sa v tele neukladajú. Deväť vitamínov rozpustných vo vode je vitamín C a všetky vitamíny B (Vitamin B1 (thiamine), Vitamin B2 (riboflavin), Vitamin B3 (niacin), Vitamin B6 (pyridoxine), Vitamin B12 (cyanocobalamin), Pantothenic acid (B5), Biotin (B7), Folate (folic acid or B9)).

Keď máte zdravotné problémy, ako je ochorenie čriev (IBS), chronická pankreatitída a cystická fibróza, znížuje sa vstrebávanie tukov a následne sa zníži aj vstrebávanie vitamínov A, D, E a K.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

B-Komplex 50 mg (B50) Now Foods | výživový doplnok | vitamín

Original price was: 15,44 €.Current price is: 14,64 €.

Kyselina listová (folát) 1 mg Webber Naturals vitamín a výživový doplnok

Original price was: 6,83 €.Current price is: 5,69 €.

Detský Minerálny komplex Now Foods | výživový doplnok | vitamín

Original price was: 17,48 €.Current price is: 16,87 €.

menu