Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Prírodná kozmetika pre tehotné

Prírodná kozmetika pre tehotné Topfer vhodná na používanie v tehotenstve a počas dojčenia. Veľa žien sa ani nemusí testovať na to aby zistili, že sú tehotné. Tehotenstvo a čas po pôrode je jediná fáza života kedy sa telo extrémne mení. No nastáva otázka: Je toto normálne? Jediná odpoveď je: áno, je to normálne.

Ako vo väčšine prípadov takáto výrazná zmena je spôsobená prílevom hormónov. Na jednej strane, hormóny umožňujú aby sa bábätko správne v maternici bez problémov vyvíjalo a zároveň sa sústreďujú aj na samotný pôrod do ktorého stále chýba ešte 9 mesiacov.

Na druhej strane hormóny zapríčiňujú zmeny štruktúry vlasov, uvoľňuje sa spojivové tkanivo a občas sa stane, že niektoré mamičky si počas tehotenstva nespoznávajú vlastnú pokožku ktorá sa pod vplyvom hormónov zmení na nepoznanie.

Certifikovaná prírodná kozmetika v súlade s BDiH zaručuje najvyššiu bezpečnosť a potvrdzuje, že zložky používané v našich produktoch sú rastlinného pôvodu z kontrolovaného ekologického pestovania.

Výrobky sú dermalotologicky testované (Dermatest) a všetky spĺňajú kritéria najvyššej kvality ako „veľmi dobré“. www.topfer.sk

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu