Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Zuby a ústna dutina

Zuby, ústna dutina, zdravie našich úst, čiže zdravie ústnej dutiny, je dôležitejšie, ako si mnohí z nás možno uvedomujú. Je to kľúčový ukazovateľ celkového zdravia, ktorý je nevyhnutný pre našu pohodu a kvalitu života.

Na zuby a ústnu dutinu sa najlepšie pozriete v zrkadle, pri spojených zuboch a otvorených perách. Nachádzajú sa tu slizničné riasy, napnuté od pier po zubný výbežok čeľuste a sánky. V prostriedku, hore a dole sú tieto riasy najviditeľnejšie, tzv. uzdičky. Ak sa zanedbáva ústna hygiena, skôr či neskôr sa to prejaví zubným kazom, aftami alebo krvácaním ďasien a vo finále až vypadávaním zubov. Preto je rovnako dôležité starať sa o ústnu dutinu ako o svoj vonkajšok.

Počas rastu a dospievania potrebuje ľudský organizmus množstvo dôležitých látok, vitamínov a minerálov. Nie vždy ich však dostane vo forme vyváženej stravy. Naše produkty pomáhajú chrániť zuby a sklovinu vašich detí, dodávajú im potrebné vitamíny, ale aj vápnik, zinok či selén, a to všetko s príchuťami, ktoré budú vašim deťom zaručene chutiť. Vitamín D potrebujú aj kosti, aby boli pevné a zdravé, vitamín C zas podporí aj ich imunitný systém.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu