Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Bio dojčenské kozie mlieko

Bio dojčenské kozie mlieko Holle a Topfer. Viete, že váš malý miláčik odmieta alebo neznáša klasické dojčenské mlieko? Možno ste sa už aj vedome rozhodli kravskému mlieku úplne vyhnúť? Premýšľate o tom, ako môže vaše dieťa stále dostať tú najlepšiu výživu a vyrastať zdravo?

Detské mlieko na báze kozieho mlieka môže byť dobrou alternatívou pre deti s citlivým trávením. Toto kozie mlieko, ktoré je špeciálne prispôsobené potrebám dojčiat, poskytuje vášmu drobcovi všetky dôležité vitamíny, minerály a živiny, ktoré sú dôležité pre jeho rast a vývoj.

Tuk z kozieho mlieka poskytuje potrebné nasýtené mastné kyseliny. Na rozdiel od kravského mlieka majú krátky a stredný reťazec, a preto ich citlivý organizmus bábätka ľahšie vstrebe. Špeciálne bielkovinové zloženie kozieho mlieka zabezpečuje jeho lepšie štiepenie tráviacimi enzýmami.

Produkty sú samozrejme v Bio kvalite a neobsahujú pridaný cukor ani soľ, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm. Je prirodzené, že chce to, čo je najlepšie pre jeho spomienky, šťastie, rozvoj, vzdelanie, priateľstvo, detstvo, zdravie, budúcnosť. www.topfer.skwww.holle.sk

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu