Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Bio dojčenské kozie mlieko

Dlhodobé štúdie potvrdzujú, že detské mlieka na báze kozieho sú vhodnou a bezpečnou alternatívou detskej výživy ktorá je na báze mlieka kravského. Podľa Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EFSA), prvá dojčenská výživa z kozieho mlieka je bezpečná a vhodná pre zdravú výživu detí čo je obsiahnuté aj v Európskej smernici 2006/141 / ES európskej komisie ktorá bola upravená tak, že odteraz sú tieto detské dojčenské formuly pre novorodencov ako aj pre batoľatá oficiálne schválené. Kozie mlieko tvorí v mnohých krajinách hlavnú zložku potravy. Obsahuje vysoké percento stredne dlhých reťazcov a poly-nenasýtených mastných kyselín, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri našej výžive. A detský metabolizmus obzvlášť, je schopný tieto mastné kyseliny spracovať.

U Töpfer mliekach bolo a je preukázané, že prirodzene posilňujú imunitný systém Vášho dieťaťa podľa vzoru materského mlieka a v BIO kvalite. Už tisíce mamičiek zistili, že mlieka Töpfer sú bezkonkurenčne kvalitatívne na veľmi vysokej úrovni, ako mlieka ktoré už poznáte. www.topfer.sk, www.holle.sk

Je prirodzené, že chce to, čo je najlepšie pre jeho spomienky, šťastie, ROZVOJ, vzdelanie, priateľstvo, detstvo, zdravie, budúcnosť.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu