Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Peristaltika, vyprázdňovanie

Peristaltika, vyprázdňovanie presúva potravu cez tráviaci systém, počnúc hrdlom pri prehĺtaní a pokračuje cez pažerák, žalúdok a črevá pri trávení. Dobre vyvážená strava so správnym množstvom vlákniny stimuluje správne vylučovanie nestrávených zvyškov z nášho organizmu. Je to dôležité hlavne preto, aby tráviaci trakt fungoval efektívne a naše telo tak mohlo vstrebať z potravy všetky potrebné živiny.

Upchatý tráviaci systém môže brániť v jeho správnom fungovaní. Vláknina pomáha zlepšovať priechod nestrávených zvyškov tráviacim traktom, čo má vo svojom konečnom dôsledku pozitívny vplyv na naše celkové zdravie.

Vyprázdňovanie z času na čas potrápi každého. Je dôležité, aby naše trávenie bolo v poriadku, črevá priechodné a čisté. Cez črevnú stenu sa totiž do organizmu vstrebávajú dôležité látky, vitamíny a minerály so stravy. Na prečistenie čriev môžete vyskúšať vlákninu, ale aj produkty na celkovú detoxikáciu organizmu.

Pri problémoch s trávením je potrebné dohliadnuť na dostatočný prísun vitamínov, minerálov a látok, ktoré napomôžu posilniť imunitu organizmu a harmonizovať činnosť tráviaceho ústrojenstva.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu