Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Glukózový manažment

Glukózový manažment Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky glukóza je dôležitým zdrojom energie pre bunky, ktoré tvoria svaly a tkanivá. Je to tiež hlavný zdroj paliva pre mozog.

Pri cukrovke vaše telo nevytvára dostatok inzulínu alebo ho nedokáže využiť tak, ako by malo. Glukózový manažment Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky keď nie je dostatok inzulínu alebo bunky prestanú reagovať na inzulín, príliš veľa cukru v krvi zostane vo vašom krvnom obehu.

V priebehu času to môže spôsobiť vážne zdravotné problémy, ako sú srdcové choroby, strata zraku a ochorenie obličiek. Chronické cukrovky zahŕňajú cukrovku 1. typu a cukrovku 2. typu. Medzi potenciálne reverzibilné stavy diabetu patrí prediabetes a gestačný diabetes.

Škorica
Čínska medicína využíva škoricu na liečebné účely už stovky rokov. Výskum z roku 2019 ukazuje, že škorica pomáha znižovať hladinu glukózy v krvi nalačno.

Chromium
Chróm je esenciálny stopový prvok. Používa sa pri metabolizme uhľohydrátov. Prehľad z roku 2020 zahŕňajúci 28 štúdií ukazuje, že doplnky chrómu môžu pomôcť znížiť hladiny glukózy nalačno u ľudí s cukrovkou 2. typu.

Vitamín B1
Je známy aj ako tiamín. Mnoho ľudí s cukrovkou má nedostatok tiamínu. To môže prispieť k niektorým komplikáciám diabetu. Čoraz viac dôkazov tiež spája nízky tiamín so srdcovými chorobami a poškodením krvných ciev.

Kyselina alfa-lipoová
Je silný antioxidant. Výskum ukazuje, že môže: znížiť oxidačný stres, zlepšiť videnie, zlepšiť neuropatické symptómy, zníženie plazmatickej glukózy nalačno (FPG).

Magnézium
Horčík je veľmi dôležitý v metabolizme glukózy a u diabetických jedincov sa často pozorujú nízke hladiny. Lekári si preto mysleli, že zvýšenie hladiny horčíka môže viesť k zvýšenému metabolizmu glukózy, čo vedie k zníženiu hladiny cukru v krvi.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu