Menu
Your Cart

Black Cohosh 40 mg (Ploštičník strapcovitý) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Black Cohosh 40 mg (Ploštičník strapcovitý) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Black Cohosh 40 mg (Ploštičník strapcovitý) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
12,90€
Bez DPH: 10,75€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 0242

Black Cohosh 40 mg (Ploštičník strapcovitý) Webber Naturals. V súčasnosti ženy používajú Ploštičník strapcovitý ako doplnok výživy na návaly horúčav a iné príznaky menopauzy. Používa sa tiež ako doplnok výživy pri iných stavoch vrátane menštruačných kŕčov a premenštruačného syndrómu.

Ploštičník strapcovitý je bylina, ktorá sa používa na liečbu príznakov perimenopauzy a menopauzy. Medzi tieto príznaky patria najmä návaly horúčav, nálada, vaginálna suchosť a nadmerné potenie.

Tieto príznaky sa bežne vyskytujú pred a po menopauze. Perimenopauza je obdobie okolo 4 rokov alebo dlhšie, kedy majú ženy tieto príznaky.

Menopauza sa začína po zastavení menštruácie na 12 mesiacov. Aj keď príznaky pretrvávajú aj po menopauze, začínajú sa zmenšovať.

Záznamy ukazujú, že domorodí Američania ju začali používať pred storočiami na liečenie menštruačných nepravidelností, symptómov menopauzy a na uľahčenie pôrodu.

Black Cohosh (Ploštičník strapcovitý) bol použitý v klinických testoch v Nemecku v roku 1940 pre liečbu menopauzálnych ťažkostí. Klinická hodnota Black Cohosh bola dobre zdokumentovaná v prestížnej nemeckej komisii E, a odporúča sa ako účinná liečba PMS a pri bolestivej menštruácii, rovnako ako pre nervózne stavy spojené s menopauzou.

Bolo klinicky dokázané, že pomáha zmierňovať symptómy menopauzy.


Zloženie: Black Cohosh Extract (Cimicifuga racemosa) (podzemok a koreň) 40 mg (štandardizované na 1 mg triterpénov)

Ostatné zložky: tobolka z mäkkého gélu (želatína, glycerín, čistená voda), sójový olej, žltý včelí vosk a lecitín.

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, máte ochorenie pečene s rozvíjajúcimi sa príznakmi.
Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: 1-2 softgel kapsule denne najlepšie pred jedlom alebo ako nariadi ošetrujúci lekár. Poraďte sa lekárom pre užívanie dlhšie ako jeden rok.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 100 +33 BONUS 
Forma: sofgel kapsula
výživový doplnok Black Cohosh Webber Naturals bol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA