Brusnice 500 mg FORTE Webber Naturals Bonus | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3821
Dostupnosť: Ihneď
14,60€
Bez DPH: 12,17€

Množstvo

Brusnice 500 mg Bonus Webber Naturals je náš najsilnejší extrakt z brusníc! Tento koncentrovaný brusnicový pomer 36:1 umožňuje pacientom trpiacim bolestivými infekciami močových ciest nepiť veľké množstvo brusinkovej šťavy. Náš extrakt z brusníc 36:1 poskytuje anti-adhéziny, ktoré zabraňujú priľnutiu baktérií k stenu močového mechúra, čo spôsobuje UTI. Koncentrát UltraCran 36:1 je dostupný vo vhodných ľahko hltacích kapsulách na použitie pri chronických infekciách močových ciest (UTI). Brusnice pomáhajú pacientom s UTI vyhnúť sa pitiu veľkého množstva brusinkovej šťavy.

UTI baktérie produkujú adhezíny, chemikálie, ktoré povzbudzujú baktérie k priľnutiu k stenu močového mechúra a močových ciest. Keď baktérie priľnú, množia sa, vytvárajú kolónie a spôsobujú infekciu. Naše Brusnice poskytujú anti-adhézín, ktoré zabraňujú priľnutiu baktérií. Nedokážu sa pridržať, a následne sú baktérie potom vypláchnuté z močových ciest.

UltraCran 36:1 koncentrát nie je len pre ženy náchylné na infekcie močových ciest. Antioxidačná kapacita brusníc je vyššia ako väčšina bobúľ a iných bežne konzumovaných plodov. Vysoký obsah antioxidantov v ovocí a v bobulách vykazujú veľký potenciál pred chronickými podmienkami súvisiacimi s vekom, najmä v prospech kardiovaskulárneho zdravia. Takže či už trpíte chronickými infekciami močových ciest alebo chcete dostať viac antioxidantov, dosiahnite vysokú účinnosť s UltraCran 36:1.

Najnovšie výskumy potvrdzujú pozitívny vplyv extraktu brusníc pri podpore zdravia močových ciest, a to zvlášť u mužov, ktorí majú problémy s prostatou. Vďaka účinku brusníc sa v močových cestách mužov nevytvárajú podmienky, ktoré by mohli viesť k patogénnym zmenám na prostate.

Priaznivé účinky Brusnice 500 mg:

  • Vysoko účinný štandardizovaný extrakt z brusnicového koncentrátu 36:1
  • Pomáha predchádzať opakovým problémom s močovými cestami najmä u žien.
  • Pomáha predchádzať opakovaným infekciám močových ciest.
  • Pomáha zabrániť zachytávaniu baktérií na stenách močových ciest a mechúra.
  • Zdroj antioxidantov na podporu celkového zdravia.
  • Poskytuje alternatívu k pitnej brusnicovej šťave.
  • Ľahko hltacie kapsuly.

Zloženie: Koncentrát brusnicovej šťavy 500 mg, (Vaccinium macrocarpon, 36:1), zodpovedá 2 dl, 10 g čerstvých brusníc.

Ostatné zložky: želatína kapsule (želatína, čistená voda), ryža, škrob, oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý stupňa (mazivo).

Ďalšie informácie: poraďte sa s ošetrujúcim lekárom pred použitím, ak máte v anamnéze obličkové kamene, ktoré užívate lieky na riedenie krvi, alebo ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú. Ukladajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 denne alebo podľa odporúčania ošetrujúceho lekára. Pre dosiahnutie pozitývnych účinkov užívajte minimálne 4 týždne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60 +20 Bonus
Forma: kapsuly
výživový doplnok Brusnice 500 mg (Ultracran) Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA