Menu
Your Cart

Bodliak mliečny pre zdravú pečeň, Schisandra, kyselina alfa-lipoová a kurkuma Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Bodliak mliečny pre zdravú pečeň, Schisandra, kyselina alfa-lipoová a kurkuma Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Bodliak mliečny pre zdravú pečeň, Schisandra, kyselina alfa-lipoová a kurkuma Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
17,80€
Bez DPH: 14,83€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3452

Zdravie pečene (Liver Health) Webber Naturals. Pečeň je hlavným detoxikačným orgánom tela, ktorý je zodpovedný za odstraňovanie toxínov a znečistenia, ktorým sme denne vystavení. Podpora zdravia a ochrana pečene a jej jedinečné funkcie môžu byť podporované bylinami a antioxidačnými živinami.

Bodliak mliečny sa pravidelne používa ako doplnková terapia u ľudí, ktorí majú poškodenie pečene v dôsledku stavov, ako je alkoholické ochorenie pečene, nealkoholické mastné ochorenie pečene, hepatitída a dokonca aj rakovina pečene (1, 2, 3).

Štúdie preukázali zlepšenie funkcie pečene u ľudí s ochoreniami pečene, ktorí užili doplnok ostropestreca mariánskeho, čo naznačuje, že by to mohlo pomôcť zmierniť zápal pečene a poškodenie pečene (4). Bodliak mariánsky obmedzuje poškodenie pečene spôsobené voľnými radikálmi, ktoré vznikajú pri metabolizácii toxických látok v pečeni.

Schisandra silný antioxidačný účinok proti toxickému poškodeniu pečene. Nealkoholické mastné ochorenie pečene (NAFLD) môže byť výsledkom mnohých ochorení pečene, ako je hepatitída a cirhóza. V NAFLD je viac mastných kyselín a zápal pečene.

Schisandra obsahuje zlúčeniny, ktoré zmierňujú oxidačný stres v pečeni a zlepšujú funkciu pečene. Veľa z toho sa pripisuje flavonoidom v schisandre - najmä kvercetínu a hesperetínu, ktoré fungujú ako antioxidanty a zbavujú telo voľných radikálov, ktoré spôsobujú dlhodobé poškodenie buniek. Tieto tvrdenia podporil nedávny výskum.

Kyselina alfa-lipoová (ALA) je mastná kyselina známa svojimi úlohami pri výrobe energie a ochrane antioxidantov. Kyselina alfa-lipoová ako antioxidant pomáha znižovať oxidačný stres neutralizáciou voľných radikálov. ALA chráni pečeň pred oxidačným stresom neutralizáciou voľných radikálov a regeneráciou iných antioxidantov v tele. ALA chráni pred hromadením tuku v pečeni (steatóza), ktorá je spojená s tukovým ochorením pečene. 

Kurkuma a jej posledné štúdie ukazujú, že kurkumín má mnoho priaznivých účinkov vyplývajúcich z jej antivírusových, antibakteriálnych a antimykotických vlastností. Nové dôkazy naznačujú, že antioxidačná aktivita kurkumínu môže zlepšiť zdravie pečene tým, že sa v tele správa ako detoxikant, čím sa znižuje riziko ochorenia pečene (5). Tento výskum prináša sľubné správy, ak hľadáte prírodnú očistu pečene alebo spôsob, ako odplaviť toxíny.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Zloženie: Výťažok z bodliaka mliečneho (Silybum marianum) (semeno) (60% silymarín) 150 mg, Prášok Schisandra (Schisandra chinensis) (ovocie) 100 mg, Kyselina alfa-lipoová 200 mg, Kurkuminoidy (Curcuma longa) (podzemok) 13,3 mg (získané z kurkumy)

Ostatné zložky: Želatínová kapsula (želatína, čistená voda), ryžový škrob, oxid kremičitý, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant).

Neobsahuje: umelé farbivá, konzervačné látky ani sladidlá, mlieko, žiadny škrob, žiadnu pšenicu a droždie.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodné pre osoby s liekmi proti zrážaniu krvi, s cukrovkou, problémami žlčníka, žlčovými kameňmi, žalúdočnými vredmi alebo nadmernou tvorbou žalúdočnej kyseliny. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Odporúčaná dávka: 1 kapsula 3x denne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: kapsuly
výživový doplnok Zdravie pečene (Liver Health) Webber Naturals bol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Referencie

1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20564545
2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9027949
3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28125040

4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27517806
5. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6073929/

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA