1. Sme online e-shopový obchod, ktorý má v ponuke kvalitné výživové doplnky, doplnky stravy, doplnky výživy a vitamíny WEBBER NATURALS a NOW FOODS, športová fitness výživa PROM-IN, bio dojčenské mlieka a výživa TOPFER a HOLLE, ekologické detské plienky KIT & KIN a MOLTEX. Máme najkompletnejšiu ponuku od svetových výrobcov, najväčšiu ponuku kvality na trhu, všetko pre vaše lepšie zdravie, najlepšie ceny, najrýchlejšie dodanie, spoľahlivosť, rýchle riešenie v prípade problému, neustále vynovujeme a zlepšujeme sa aj vďaka Vám, to Vám ponúka online eshop 7/24 naturvitamins.sk
 2. Viac ako 98,0% tovaru v ponuke vieme expedovať ihneď.

Objednávky posielame cez:


Cena a možnosti
dopravy

 1. DHL kuriér doručenie následujúci pracovný deň - 3.70 € (v rámci Slovenska).
 2. DHL kuriér doručenie s oneskorením 1-2 dni - 3.50 € (v rámci Slovenska).

Doprava zadarmo?

 1. Ak súčet vami objednaných produktov bude nad 60 € DHL kuriér zadarmo.

Chcete nakúpiť o 2% lacnejšie?

 1. ak nie ste u nás ešte registrovaný, zaregistrujte sa (získate prehľad o vašich objednávkach, editovanie košíka...) TU >
 2. zľavu 2% vám odrátame pri spracovaní vašej objednávky.
 3. zľava sa nedá uplatniť na tovar ktorý je už v akcii.

Chcete nakúpiť o 3% lacnejšie?

 1. nakúpte tovar nad 130 € systém vám na konci objednávky odráta ceľkovú 3% zľavu automaticky.
  (táto zľava sa skladá z 2% pri registrovaní sa a 1% nad sumu 130€ celkovo 3% zľava)
 2. zľava sa uplatňuje pre registrovaných.

Možnosti platby

 1. Dobierkou pri prevzatí tovaru v hotovosti.
 2. Bankový prevod na náš účet (bezhotovostná platba vopred) zadarmo - po spracovaní vašej objednávky Vám pošleme na mail platobné informácie na úhradu, tovar bude odposlaný až po pripísaní sumy na náš účet.
 3. Vkladom na náš účet (poplatok za vklad podľa aktuálneho cenníka banky) - treba nahlásiť, že si prajete takto platiť, platobné informácie Vám pošleme na mail po spracovaní vašej objednávky na úhradu, tovar bude odposlaný až po pripísaní sumy na náš účet.
 4. Platba kartou VISA, VISA Electron, V Pay, MasterCard, Maestro, Diners Club prostredníctvom platobnej brány ČSOB banky zadarmo:
Kategórie