Menu
Your Cart

Echinacea 2100 mg Bonus Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Echinacea 2100 mg Bonus Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Echinacea 2100 mg Bonus Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
11,90€
Bez DPH: 9,92€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 5088

Echinacea 2100 mg FORTE Webber Naturals je štandardizovaný bylinkový výťažok z rastlín organických echinaceí, pestované v nedotknutom údolí Okanagan v Britskej Kolumbii. Tento doplnok sa má používať ako podporná liečba pri liečbe infekcií horných dýchacích ciest, ako je bežná nádcha, a pomáha zmierniť symptómy a skrátiť trvanie infekcií horných dýchacích ciest. Je štandardizovaná tak, aby obsahovala 105 mg extraktu z bylín Echinacea, čo zodpovedá 2100 mg čerstvej bylinky.

Echinacea purpurea sa používa na stimuláciu imunitného systému, na prevenciu a liečbu prechladnutia a chrípky. Používa sa tiež na podpornú liečbu rekurentných infekcií uší, dýchacích ciest, močových ciest a vaginálnych infekcií. Vedecký výskum s echinaceou potvrdzuje jej hlbokú schopnosť stimulovať funkciu imunitného systému, čo vedie k zvýšeniu hladín bielych krviniek.

Tento doplnok sa má používať ako podporná liečba pri liečbe infekcií horných dýchacích ciest, ako je bežná nádcha, a pomáha zmierniť príznaky a skrátiť trvanie infekcií horných dýchacích ciest.

Priaznivé účinky Echinacei 2100 mg:

  • Stimulácia imunitného systému.
  • Vykazuje značnú aktivitu vlastných obranných látok.
  • Skracuje trvanie infekcií horných dýchacích ciest.
  • Extrakt 20:1.

Zloženie: Organická Echinacea (Echinacea purpurea) (stonka a koreň) 20:1 Extract 105 mg (105 mg Echinacea bylinný extract to je equivalent 2100 mg čerstvej byliny)

Ostatné zložky: želatínová kapsula (želatína, glycerol, čistená voda, rohovník), slnečnicový olej, včelí žltý vosk, lecitín, oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Nepoužívajte, ak ste alergický na rastliny z čeľade Asteraceae / Compositae / Daisy. Precitlivenosť (napr. alergie), je známe, že sa vyskytujú, v takomto prípade prerušte používanie. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím, ak máte progresívne ochorenia, ako je tuberkulóza, leukémia, kolagenóza alebo roztrúsená skleróza. Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak užívate imunosupresíva alebo ak symptómy pretrvávajú alebo sa zhoršujú. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Pri prvom náznaku infekcie 2 kapsuly 3 krát denne. Poraďte sa s ošetrujúcim lekárom ak užívate viac ako 8 týždňov.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60 +30 Bonus
Forma: gélové kapsuly
výživový doplnok Echinacea Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA