Menu
Your Cart

Holle organické sušienky hruška-jablko od 10. mesiaca

Holle organické sušienky hruška-jablko od 10. mesiaca
Holle organické sušienky hruška-jablko od 10. mesiaca
Holle organické sušienky hruška-jablko od 10. mesiaca
3,00€
Bez DPH: 2,50€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 5876

Holle Bio Detské Sušienky hruška-jablko od 10. mesiaca, bez pridaných farbív, arómat a konzervačných látok. Vhodné pre deti od 10.mesiaca. Vzhľadom k ich jemnej chuti sušienky ideálne ako desiatu medzi jedlami alebo na cestách, napríklad ako desiata, kde deti sušienku okusujú a žujú, čím sa prispieva aj k trénovaniu a pevnosti čeľusti a posilňujú sa žuvacie svaly. Sušienky majú dokonalú
ovocnú chuť po celý čas, zatiaľ čo tvar zvieratok je ideálny pre malé detské ruky.

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko, Taliansko, Turecko

Neobsahuje: Iba starostlivo vybrané organické zložky sa používajú na výrobu Holle BIO chrumkavé občerstvenie. Bez pridaného cukru (obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry).

Obsahuje: lepok

Vezmite prosím na vedomie: Prosím, nenechajte vaše dieťa žuť sušienku bez dozoru. Vzhľadom k nebezpečenstvu udusenia, nedovoľte, aby vaše dieťa žulo sušienku poležiačky, naboku, dole hlavou alebo počas chôdze. Sušienka obsahuje sacharidy. Konštantný styk s potravinami obsahujúcich sacharidov môže spôsobiť zubný kaz. Uistite sa, že dentálna hygiena je od prvého zuba dieťaťa.

Zloženie: Špaldová múka* (34%), ovsené vločky* (33%), koncentrát hruškovej šťavy* (16%), slnečnicový olej*, koncentrát jablkovej šťavy* (6%), koncentrát mrkvovej šťavy*, vitamín B₁ (tiamín).
* z ekologického poľnohospodárstva

Obsah balenia: 125 g (5x25 g)
Holle Bio Detské Sušienky hruška-jablko od 10. mesiaca
 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA