Menu
Your Cart

Detská výživa (príkrm) bircher müsli od 8. mesiaca 220g

Detská výživa (príkrm) bircher müsli od 8. mesiaca 220g
Detská výživa (príkrm) bircher müsli od 8. mesiaca 220g
1,50€
Bez DPH: 1,25€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 5658

Detská Bio výživa (príkrm) bircher müsli od 8. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitné ovocie a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle ovocné príkrmy. BIO ovocná výživa s müsli je lahodná desiata pre deti od ukončeného 8. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybraného ovocia najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.
 

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko / Taliansko / Brazília

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Voda, plody 38% (jablká* 10%, marhule* 8%, banány** 7%, koncentrát jablčnej šťavy** 7%, hrušky* 6%), celozrnné ovsené vločky* 4%, hrozienka** 4%, krupica**, koncentrát citrónovej šťavy**
* Z ekologického poľnohospodárstva
** Od biodynamické poľnohospodárstvo (kvalita Demeter)

Obsah: 220 g
Detská Bio výživa (príkrm) bircher müsli od 8. mesiaca 220g
 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA