Menu
Your Cart

Detská výživa (príkrm) hovädzie mäso od 4. mesiaca 125g

Detská výživa (príkrm) hovädzie mäso od 4. mesiaca 125g
Detská výživa (príkrm) hovädzie mäso od 4. mesiaca 125g
1,80€
Bez DPH: 1,50€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 6273

Detská Bio výživa (príkrm) hovädzie mäso od 4. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitné hovädzie mäso a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle. BIO hovädzie mäso je lahodná desiata pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybranej zeleniny najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.
   

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, celý pohárik alebo obsah ohrejte vo vode 37°C teplej, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Voda, hovädzie mäso* 40%, škrob**
* z bio-dynamického poľnohospodárstva
** z ekologického poľnohospodárstva

Obsah: 125g
Detská Bio výživa (príkrm) hovädzie mäso od 4. mesiaca

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA