Menu
Your Cart

Detská výživa (príkrm) kuracie mäso od 4. mesiaca 125g

Detská výživa (príkrm) kuracie mäso od 4. mesiaca 125g
Detská výživa (príkrm) kuracie mäso od 4. mesiaca 125g
1,80€
Bez DPH: 1,50€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 2695

Detská Bio výživa (príkrm) kuracie mäso od 4. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitná kuracie mäso a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle mäsovým príkrmom. BIO mäsová výživa s kuracím mäsom je lahodná desiata pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybraného kuracieho mäsa najvyššej kvality, ktorá bola vypestovaná spôsobom ekologického hospodárstva.
   

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, celý pohárik alebo obsah ohrejte v teplej vode na cca 37°C , začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Voda, kuracie mäso* 40%, škrob**
* z biodynamického poľnohospodárstva
** z ekologického poľnohospodárstva

Obsah: 125 g
Detská Bio výživa (príkrm) kuracie mäso od 4. mesiaca

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA