Menu
Your Cart

Detská výživa (príkrm) špenát a zemiaky od 4. mesiaca 190g

Detská výživa (príkrm) špenát a zemiaky od 4. mesiaca 190g
Detská výživa (príkrm) špenát a zemiaky od 4. mesiaca 190g
1,30€
Bez DPH: 1,08€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 7478

Holle Detská Bio výživa (príkrm) špenát a zemiaky od 4. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitná zelenina a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle zeleninové príkrmy. BIO zeleninová výživa so špenátom a zemiakmi je lahodná desiata pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybranej zeleniny najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.
   

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko / Holandsko

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, celý pohárik alebo obsah ohrejte vo vode 37°C teplej, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Voda, špenát* 20%, zemiaky* 10%, celozrnná ryža* 10%
*Z ekologického poľnohospodárstva

Obsah: 190 g
Holle Detská Bio výživa (príkrm) špenát a zemiaky od 4. mesiaca

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA