Kelp 575 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 7952
Dostupnosť: Ihneď
7,90€
Bez DPH: 6,58€

Množstvo

Kelp (Jód) 575 mg Webber Naturals vitamín je najbohatším prírodným zdrojom jódu. Prírodný zdroj jódu pre správnu funkciu štítnej žľazy. Je zdrojom morských minerálov, vrátane draslíka, horčíka, vápnika a železa. Vitamín Kelp (Jód) 575 mg Webber Naturals je tiež vynikajúcim zdrojom jódu dôležitého pre správnu činnosť štítnej žľazy. Morské riasy sú dokázateľne najbohatším zdrojom organických minerálov na planéte.

Priaznivé účinky Kelp 575 mg:

  • Prispieva k správnej kognitívnej funkcii, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.
  • K správnemu fungovaniu nervového systému.
  • Prispieva k udržaniu zdravej pokožky.
  • Vysoký obsah minerálov, vitamínov a aminokyselín.
  • Pomocou jódu podporuje funkciu štítnej žľazy.

Zloženie: Jód (z riasy Kelp) (Laminaria digitata a Ascophyllum nodosum) 575 mg

Ostatné zložky: hydrogénfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokryštalická celulóza, uhličitan vápenatý, sodná soľ kroskarmelózy, oxid kremičitý, stearan horečnatý rastlinný

Prípravok neobsahuje: cukor, soľ, škrob, droždie, pšenicu, glutén, kukuricu, sóju, mlieko, vajcia, mäkkýše a konzervačné látky.

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 tableta denne, najlepšie s jedlom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 100
Forma: tablety

výživový doplnok Kelp (Jód) Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


KELP

Je to zvláštny druh morských rias, ktoré sa z mora zbierajú z lodí pomocou veľkých hákov. Horné časti rias sa odsekávajú špeciálnymi nožmi, zvyšok sa potom poseká, vyčistí, pomelie a usuší na prášok či lisuje na tablety. Nie je potrebné ich variť, takže väčšina živín sa dostane až do konečného produktu. Kelp obsahuje hojnosť minerálov a stopových prvkov, najmä jódu, ktorý často chýba v poľnohospodárskych pôdach. Morské riasy sú dokázateľne najbohatším zdrojom organických minerálov na planéte. Kelp je extrémne bohatý na jód, ktorý je nevyhnutný pre reguláciu štítnej žľazy a zdravý metabolizmus. Pozitívny vplyv jódu na organizmus sa prejavuje v znižovaní cholesterolu a hladiny tukov v krvi, zlepšení cirkulácie a v boji proti letargii.

Kelp je morská riasa bohatá na vitamíny, aminokyseliny a minerály. Je jedným z najlepších prírodných zdrojov jódu pre ľudský organizmus. KELP je formula pre podporu sústavy žliaz s vnútorným vylučovaním. Je zdrojom plnohodnotných bielkovín a nukleových kyselín. Jej pôsobenie sa využíva pri redukčných programoch, pretože napomáha pri spaľovaní zásob tuku, podporuje obranyschopnosť organizmu, zlepšuje kondíciu, trávenie a vylučovanie toxických látok z tela. Pomáha znižovať horúčku, pôsobí pozitívne proti nádorovému bujneniu, podieľa sa na znížení hladiny cholesterolu a krvného tlaku. Dostatočné množstvo jódu u tehotných je dôležitým predpokladom pre správny vývoj centrálnej nervovej sústavy plodu

Kľúčovou úlohou morských rias Kelp je ich schopnosť odstraňovať ťažké kovy z tela a to tým, že viažu toxíny v čreve. Kelp poskytuje ochranu pred rádioaktívnym žiarením, ktoré sa nachádza v našom životnom prostredí a ktoré môže viesť k predčasnému starnutiu. Už dlho sa traduje, že Kelp je výbornou "potravou" pre mozog a miechu a vďaka vysokému obsahu železa a vápnika je skutočne vynikajúcou " potravou" pre nervy.

Rakovina

Nedávne štúdie dokázali súvislosť medzi rakovinou prsníka a vaječníkov a nízkym obsahom jódu vo výžive. Boli porovnávané dve skupiny japonských žien: jedna skupina, žijúca v USA, a druhá skupina, žijúca v Japonsku. V USA žijúce Japonky mali rovnaký výskyt rakoviny prsníka a vaječníkov ako americké ženy, avšak u Japoniek, žijúcich v Japonsku, kde je tradičná strava bohatá na morské živočíchy, ryby a riasy, sa prejavilo veľmi málo prípadov sledovaných typov rakoviny. Štúdia ukázala, že znížený príjem jódu má za následok zvýšenie hladiny estradiolu, čo je typ estrogénu, ktorý zvyšuje riziko nádorov prsníka a maternice, a naopak došlo k zníženiu hladiny estriolu, čo je estrogén, ktorý pôsobí ako ochrana. Pretože je ťažké zistiť množstvo jódu bežnými laboratórnymi testami, odporúča sa užívať kelp vo forme doplnkov výživy, aby bol zaistený dostatočný príjem jódu.

Rádioaktívny spad

Kelp obsahuje látky, ktoré sú schopné redukovať vstrebávanie rádioaktívneho stroncia-90 zažívacím traktom až na 50-80%. Nie je žiadne tajomstvo, že naša planéta je čím ďalej tým viac zamorená rádioaktívnym spadom z pokusných jadrových výbuchov a z odpadu z jadrových elektrární. Táto rádioaktivita sa k nám dostáva vzduchom, vodou a v potrave. Stroncium-90 sa hromadí v potrave bohatej na vápnik, ako je listová zelenina, mlieko a mliečne výrobky, a zároveň sa usadzuje v ľudských kostiach, kde narušuje tvorbu kostnej drene a oslabuje tvorbu červených krviniek. Kelp obsahuje alginát sodný, ktorý sa viaže so stronciom-90 v črevách, zabraňuje tak jeho vstrebávaniu a napomáha vylúčenie stroncia-90 stolicou. Tak je potlačený jeden z nebezpečných účinkov rádioaktivity.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA