Ľubovník bodkovaný 300 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3841
Dostupnosť: Ihneď
11,90€
Bez DPH: 9,92€

Množstvo

Ľubovník bodkovaný 300 mg Webber Naturals ľubovník extrakt je plné-spektrum, štandardizované obsahujúce zaručené 0,3% hypericínu. Štúdie ukazujú, že ľudia, ktorí ľubovník bodkovaný užívali, majú skúsenosti v zlepšení nálady a majú znížené pocity smútku a beznádeje a často dochádza aj k lepšiemu spánku. Na rozdiel od farmaceutických antidepresív, Ľubovník bodkovaný prakticky nemá žiadne vedľajšie účinky.

Hoci Ľubovník bodkovaný nie je sedatívum, niektoré štúdie ukazujú, že môže pomôcť so spánkom, pretože môže predĺžiť dobu hlbokého spánku. Je bezpečný a môže sa používať pri riadení vozidla alebo obsluhe strojov. Kým Ľubovník bodkovaný je dôkladne preskúmaný bylinný preparát s vynikajúcou povesťou, odporúčame, aby ľudia s diagnózou klinická depresia používali pod dohľadom kvalifikovaného zdravotníckeho pracovníka.

Priaznivé účinky Ľubovník bodkovaný 300 mg:

  • Priaznivo ovplyvňuje kolísanie nálad.
  • Pomáha predĺžiť obdobie hlbokého spánku.
  • Podporuje celkovú psychickú pohodu.
  • Pomáha zmierniť pocity smútku, úzkosti a beznádeje.
  • Pomáha upokojiť nervový systém.
  • Pomáha zmierniť príznaky predmenštruačného syndrómu (PMS) - napr. kŕče, podráždenie.

Zloženie: Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum) (extrakt, nadzemných častí) 300 mg, štandardizovaný, aby obsahoval 0,3% hypericínu (900 mcg na jednu kapsulu)

Ostatné zložky: Ryžový škrob, želatínové kapsule (želatína, čistená voda), rastlinný stearát grade horečnatý (lubrikant), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Poraďte sa s lekárom, ak užívate konvenčné lieky, ako je antikoncepcia, HIV-1 inhibítory proteázy, nenukleozidové inhibítory reverznej transkriptázy, imunosupresíva, antikoagulanty, digoxín, teofylín, sérotonergických antidepresív, migréno terapia, SSRI alebo lieky proti epilepsiiPoraďte sa s lekárom, ak sa vyskytnú poruchy spánku, alebo ak príznaky pretrvávajúVyhnite sa dlhšiemu vystavenie slnečnému žiareniu, ultrafialovému žiareniu alebo UV terapiiNepoužívať počas tehotenstva alebo dojčenia nepoužívaUchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 kapsula 3x denne najlepšie s jedlom alebo podľa pokynov lekára/lekárnika. Konzultujte s lekárom ak užívate viac ako 18 týždňov. Užívajte minimálne 1 týždeň pre viditeľný efekt.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60 +30 BONUS
Forma: kapsule
výživový doplnok Ľubovník bodkovaný Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA