Luteín 20 mg, Zeaxantín FORTE Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3828
Dostupnosť: Ihneď
14,30€
Bez DPH: 11,92€

Množstvo

Luteín 20 mg, Zeaxantín Webber Naturals degenerácia makulárnej degenerácie (AMD) súvisiaca s vekom je hlavnou príčinou slepoty u dospelých nad 40 rokov. Luteín a zeaxantín sú karotenoidné pigmenty, ktoré sa vyskytujú prirodzene v očiach a v určitých rastlinách. Doplnenie týmto antioxidačným vzorcom môžete ochrániť krehké oči pred poškodením voľnými radikálmi a slnečným žiarením.

Veková príčina makulárnej degenerácie (AMD) je hlavnou príčinou slepoty u dospelých vo veku 65 rokov alebo starších. Ovplyvňuje viac ako 10 miliónov ľudí v Severnej Amerike a rovnaký počet v západnej Európe (Tielsch, 1994). AMD je bezbolestné degeneratívne ochorenie makuly - husto zabalené bunky, ktoré vám umožňujú vidieť farby a jemné detaily. Keď sa bunky makuly rozpadnú, zhorší sa centrálne videnie. Existuje len málo účinných liekov na liečbu ochorenia, ale zmeny stravy a životného štýlu môžu pomôcť znížiť riziko alebo pomalú progresiu AMD a katarakty.

Existujú dva základné typy AMD, suché a mokré. Suchá forma predstavuje približne 90% všetkých prípadov AMD a všeobecne postupuje pomalšie ako mokrý typ. Obaja poškodzujú makuly a znižujú centrálne videnie. Vo všeobecnosti pacienti trpiaci AMD si zachovávajú periférne videnie.

Dva karotenoidy (rastlinné pigmenty) - luteín a zeaxantín - sú jedinými antioxidantmi špecificky prepravovanými do makuly a koncentrovanými v tejto časti oka. Výskum naznačuje, že luteín a zeaxantín môžu chrániť pred AMD. Luteín so Zeaxantínom je doplnok na podporu zdravia očí u ľudí a prevenciu katarakty a vekom podmienenej degenerácie makuly.

Priaznivé účinky Luteín 20 mg, Zeaxantín:

  • Má silnú antioxidačnú aktivitu.
  • Podporuje zdravie očí a zrakových funkcií.
  • Môže pomôcť zabrániť alebo zmierniť hlavné príčiny porúch zraku a slepoty u dospelých.
  • Pomáha filtrovať škodlivé modré svetlo, ktoré by mohlo poškodiť citlivé očné tkanivá.
  • Pomáha posilniť tkanivá očí.
  • Podporuje zrakovú ostrosť.
  • Podporuje zdravie sietnice a makuly očí.

Zloženie: Luteín (kvety nechtíka) 20 mg, Zeaxantín (kvety nechtíka) 3.5 mg

Ostatné zložky: softgel kapsula (želatína, glycerín, čistená voda, annatto, oxid titaničitý), požltový olej, organické ľanový olej, žltý včelí vosk, non-GMO slnečnicový lecitín

Ďalšie informácie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: dospelí 1 kapsula denne alebo ako určí lekár/lekárnik.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30 +15 Bonus
Forma: gélové kapsuly
výživový doplnok Luteín a Zeaxantín Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA