Menu
Your Cart

Melatonín s uvoľnovaním 10 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Melatonín s uvoľnovaním 10 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Melatonín s uvoľnovaním 10 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
14,90€
Bez DPH: 12,42€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3603

Melatonín s uvoľnovaním 10 mg Webber Naturals. Pomáha obnoviť prirodzený cyklus spánok-prebudenie pre lepší a obnovujúci spánok. Pokročilá dvojvrstvová technológia ponúka okamžité uvoľnenie 5 mg melatonínu na zníženie času potrebného na zaspanie, po ktorom nasleduje postupné uvoľňovanie 5 mg melatonínu na zvýšenie kvality a trvania spánku a pomáha zmierniť únavu počas dňa.

Melatonín uľahčuje spánok tým, že pôsobí ako prirodzené sedatívum a reguluje normálny cyklus spánku a bdenia. Keď sa denné svetlo stráca, hladiny melatonínu v krvi narastajú a telu hovoria aby telo odpočívalo. Nespavosť je stav, keď sa prirodzený cyklus spánku a bdenia stáva nefunkčným, čo spôsobuje pocity bdelosti ktoré zabraňujú tomu, aby sme zaspali. Ďalšie poruchy spánku môžu spôsobiť, že sa budeme celú noc prebúdzať, čo vedie k únave, zlej koncentrácii, podráždenosti a nedostatku ostražitosti, čo môže byť neproduktívne ale aj nebezpečné.

Pretrvávajúce problémy so spánkom nepriaznivo ovplyvňujú celé telo, pretože regeneračný spánok je potrebný na liečenie a rast. Nespavosť a problémy so spánkom môžu vzniknúť v dôsledku zmien v rutine a diéte, starnutí, ochoreniach a generalizovanej alebo špecifickej úzkosti. Zamestnanci na zmeny, tí, ktorí prekračujú časové pásma, tí, ktorí majú problém so syntézou melatonínu, a tí, ktorí sú doma a vystavení malému prirodzenému svetlu, môžu mať častejšie a závažnejšie problémy nespavosti.

Tento doplnok s okamžitým uvoľňovaním s dvojakým účinkom rýchlo uvoľňuje 5 mg melatonínu, aby pomohol ľuďom ľahšie zaspať, a potom sa neustále uvoľňujú ďalšie 5 mg melatonínu, aby sa zlepšila dĺžka a kvalita spánku a znížilo sa bdenie. Dvoj-vrstvový melatonín môže pomôcť vynulovať cyklus spánku a bdenia organizmu tým, že skráti čas potrebný na zaspanie a pomôže podporiť dlhšie trvanie spánku a lepší spánok, čím pomôže všeobecnému blahu a energii.

Priaznivé účinky Melatonín s uvoľnovaním 10 mg:

  • Dvojitý účinok, dvojvrstvový obal okamžite poskytuje 5 mg melatonínu a 5 mg uvoľneného postupne.
  • Napodobňuje prírodnú produkciu melatonínu v tele, aby sa podporil rýchlejší spánok a podporila sa kvalita spánku počas noci.
  • Zlepšuje kvalitu spánku.
  • Reguluje cirkadiánne rytmy.
  • Pomáha zmierniť únavu v dňoch.

Zloženie: Melatonín (bez živočíšneho zdroja) 10 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, dihydrát hydrogénfosforečnanu vápenatého, uhľohydrátová guma, stearát horečnatý so zeleninou (lubrikant), chlorofylín sodný, sodná soľ kroskarmelózy.

Ďalšie informácie: Ak máte hormonálnu poruchu, cukrovku, ochorenie pečene alebo obličiek, mozgovú obrnu, poruchu záchvatov, migrénu, depresiu a / alebo hypertenziu alebo ak užívate krvný tlak alebo sedatívne / hypnotické lieky, poraďte sa s lekárom pred použitím. Neveďte vozidlo a neobsluhujte stroje 5 hodín po užití melatonínu. Ak príznaky pretrvávajú nepretržite dlhšie ako 4 týždne (chronická nespavosť), obráťte sa na odborného lekára. Nepoužívajte, ak užívate imunosupresívne lieky a / alebo ak ste tehotná alebo dojčiaci. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí, užiť 1 tabletu denne pred spaním alebo podľa pokynov lekára. Pri užívaní viac ako 4 týždňov, konzultujte s lekárom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: dvoj-vrstvové tablety
výživový doplnok Melatonín maximálna sila 10 mg Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA