Mužská potencia Now Foods | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: NOW FOODS Inc., USA
Kód produktu: 3329
Dostupnosť: Ihneď
29,90€
Bez DPH: 24,92€

Množstvo

 Mužská potencia Now Foods je 100% bylinná formula špeciálne navrhnutá pre podporu moderného človeka, a jeho aktívny životný štýl. Táto unikátna formula obsahuje odporučené množstvo rastlinných zložiek ako Epimedium, Muira Puama, Maca a Tribulus. Maca je prastará liečivá bylina Peruánskych Ánd. Maca, tiež známa ako Lepidium Meyenii, je ročná rastlina, ktorá sa pestuje v náhorných plošinách stredného Peru. Táto zmes môže zvýšiť sexuálny výkon.

Pozitívne účinky produktu Mužská potencia:

  • 100% bylinná formula pre aktívny životný štýl.
  • Priaznivo ovplyvňuje mužskú hormonálnu hladinu.
  • Obsah rastlinných zložiek ako Epimedium, Muira Puama, Maca a Tribulus.

Zloženie: Epimedium Extract (Horny Goat Weed) (Aerial Parts/Leaf) (min. 3% Icariin) 375 mg, Muira Puama (12:1 Concentrate) (Ptychopetalum olacoides) (Root/ Stem) 100 mg, Maca (Lepidium meyenii) (Root) 100 mg, Tribulus terrestris Extract(Fruit/Aerial Parts) (min. 45% Saponins) 75 mg, Panax Ginseng (Root) 50 mg, Damiana (Turnera diffusa) (Leaf) 50 mg, Ginkgo Biloba Extract (Leaf) (min. 24% Ginkgoflavonglycosides) 30 mg, Cayenne (Capsicum annuum) (40,000 SHU) (Fruit) 25 mg

Ostatné zložky: Celulóza (kapsula) a magnéziumstearát (rastlinný zdroj).

Neobsahuje: pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajcia, ryby, kôrovce alebo orechy.

Ďalšie informácie: Iba pre dospelých. Neodporúča sa pre tehotné a dojčiace ženy. Poraďte sa s lekárom, ak užívate lieky alebo máte indikované ochorenia (najmä vysoký krvný tlak, ochorenie srdca alebo akýkoľvek iný typ kardiovaskulárnej poruchy). Prerušte používanie dva týždne pred operáciou alebo ak sa objaví nervôzita, nespavosť alebo úzkosť. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: Dospelí užívajte 1 kapsulu s vodou, najlepšie 1 až 2 hodiny pred spaním (aktom).

Krajina pôvodu: USA
   

Veľkosť balenia: 120
Forma: vegetariánske kapsuly
výživový doplnok Mužská potencia Now Foods

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA