Menu
Your Cart

Ochrana pred MODRÝM svetlom Luteín a Zeaxantín Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Ochrana pred MODRÝM svetlom Luteín a Zeaxantín Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Ochrana pred MODRÝM svetlom Luteín a Zeaxantín Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
14,80€
Bez DPH: 12,33€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3042

Ochrana pred MODRÝM svetlom Luteín a Zeaxantín Webber Naturals. Ponúka klinicky skúmaný Lutemax™ 2020, ktorý poskytuje zvýšené hladiny luteínu, zeaxantínu a meso-zeaxantínu na podporu očí v digitálnom veku. Tento produkt pomáha odfiltrovať škodlivé modré svetlo z elektronických zariadení na ochranu očí a zlepšenie optickej hustoty makulárneho pigmentu.

Klinicky sa preukázalo, že zlepšuje optickú hustotu makulárneho pigmentu a podporuje vizuálny výkon (zlepšenie zraku z oslnenia, citlivosť na kontrast a zrakovú ostrosť), čo pomáha chrániť oči filtráciou škodlivého modrého svetla emitovaného elektronickými zariadeniami. Pomáha podporovať zdravie očí v podmienkach (spojených s poškodením slnečného žiarenia), ako je šedý zákal a vekom podmienená makulárna degenerácia. Pomáha znižovať riziko vzniku šedého zákalu. Pomáha zlepšiť citlivosť na kontrast, ostrosť zraku, obnovu oslnenia a znížiť poškodenie buniek spôsobené voľnými radikálmi. Pomáha podporovať zdravie očí u mladých a dospelých tým, že znižuje únavu očí a únavu očí spojenú s používaním elektronických zariadení.

Blue Light Protection Formula od spoločnosti Webber Naturals pomáha chrániť jemné očné tkanivo pred škodlivými účinkami modrého svetla vyžarovaného elektronickými zariadeniami a slnkom. Keďže priemerný človek je vystavený 11 hodinám modrého svetla emitovaného elektronickými zariadeniami, niet divu, že 80% z nás trpí digitálnym namáhaním očí.

Nechajte vstúpiť Lutemax 2020™! Tento prírodne odvodený extrakt z nechtíka lekárskeho poskytuje všetky tri makulárne karotenoidy - luteín, zeaxantín a meso-zeaxantín - v rovnakom pomere 5:1, ktorý je optimálne podporujúci zdravie očí. Tieto kľúčové zlúčeniny zlepšujú optickú hustotu makulárneho pigmentu, čo pomáha očiam odfiltrovať modré svetlo. To pomáha chrániť sietnicu a iné tkanivá pred poškodením, ktoré môžu viesť k šedému zákalu, spolu s podporou zlepšenia zrakovej ostrosti a obnovy zraku z oslnenia. Štúdie ukázali, že Lutemax 2020 podporuje zdravie očí u mladých aj dospelých tým, že znižuje únavu očí a únavu očí spojenú s používaním elektronických zariadení.

Priaznivé účinky Ochrana pred MODRÝM svetlom Luteín a Zeaxantín:

  • Vlastnosti Lutemax 2020, ocenený klinicky študovaný karotenoidový vzorec.
  • LEN 1 tableta denne, ktorá poskytuje 20 mg luteínu plus 2 mg zeaxantínu a 2 mg meso-zeaxantínu na podporu očí.
  • Pomáha chrániť oči pred škodlivým modrým svetlom elektronických zariadení.
  • Znižuje únavu očí a únavu očí spojenú s používaním elektronických zariadení.
  • Zlepšuje oslnenie, kontrastnú citlivosť a zrakovú ostrosť.
  • Podporuje očné ochorenia spojené s poškodením slnečného žiarenia, ako je AMD a katarakta.

Doplnok výživy Blue Light Protection od spoločnosti Webber Naturals ponúka prirodzený spôsob, ako podporiť zrakové zdravie bez ohľadu na váš vek, a to kombináciou široko skúmaných a uznávaných a podporovaných zložiek pre zdravie očí, izomérov luteínu a zeaxantínu.

Zloženie: Výťažok z nechtíka lekárskeho (Tagetes erecta) (Lutemax 2020TM) 100 mg, Luteín (Tagetes erecta) (nechtík lekársky) 20 mg, Zeaxanthin (Tagetes erecta) (nechtík lekársky) 2 mg, Meso-Zeaxantín 2 mg

Ostatné zložky: Slnečnicový olej, mäkké tobolky (želatína, glycerín, čistená voda, annatto, oxid titaničitý), žltý včelí vosk, slnečnicový lecitín bez GMO.

Ďalšie informácie: Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Neužívajte ak máte alergiu na niektorú z rastlín Asteraceae/Compositae/Daisy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí: 1 kapsula denne, najlepšie s jedlom ktoré obsahuje olej / tuk, alebo ako určí lekár/lekárnik.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 40
Forma: softgel
výživový doplnok Blue Light Protection Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA