Omega-3 losos a ryba 1000 mg Bonus Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3878
Dostupnosť: Ihneď
20,70€
Bez DPH: 17,25€

Množstvo

Omega3 losos a ryba 1000 mg Webber Naturals sa sústreďujú na silu a čistotu; z hľadiska bezpečnosti sú prirodzene získané z trvalo udržateľného prostredia. Bohatý zdroj omega-3 esenciálnych mastných kyselín, rybí olej podporuje zdravý kardiovaskulárny systém a mozog. Omega-3 esenciálne mastné kyseliny sú potrebné v našej strave na podporu fyzického, emocionálneho a duševného zdravia. EPA a DHA, dvaja členovia rodiny (losos a ryba) Omega-3 mastných kyselín, sa nachádzajú hojne v rybacom oleji.

Nadmerné množstvo konzumovaných trans-nasýtených a nasýtených tukov pochádzajúcich zo spracovaných a zabalených potravín a diéty s vysokým obsahom proteínov z mäsa, spôsobuje výživovú nerovnováhu, čo vedie k nedostatku Omega-3. Ukázalo sa, že omega-3 mastné kyseliny podporujú funkciu mozgu a znižujú hladiny sérových triglyceridov, ktoré majú priaznivý účinok na cholesterol a udržiavanie kardiovaskulárneho zdravia.

Podporuje kardiovaskulárne zdravie, funkciu mozgu a znižuje sérové ​​triglyceridy / triacylglyceroly. V spojení s bežnou terapiou pomáha znižovať bolesť spôsobenú reumatoidnou artritídou u dospelých. Zdroj omega-3 mastných kyselín pre udržanie dobrého zdravia. Rozhodnite sa správne a zvoľte si OMEGA-3 s certifikátom IVO™ od Webber Naturals.

Priaznivé účinky Omega-3 losos + ryba 1000 mg:

  • Má priaznivé účinky na správne fungovanie srdca a mozgu.
  • Pomáha optimálnu hladinu cholesterolu.
  • Molekulárne destilovaná, ultračistená.
  • Kyselina α-linolénová (ALA) prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.
  • Kyselina dokozahexaénová (DHA) prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu.
  • DHA prispieva k udržaniu dobrého zraku. 
  • EPA a DHA prispievajú k správnej funkcii srdca.

Zloženie: 100% voľne žijúcich aljašských lososov a rýb* olej (ančovičky, sardinky a / alebo makrely) 1000 mg, poskytuje: Kyselina eikozapentaénová (EPA) 180 mg, Kyselina dokozahexaénová (DHA) 120 mg

Ostatné zložky: želatínová kapsula (glycerín, čistená voda), prírodné tokoferoly.

Neobsahuje: umelé konzervačné látky, farbivá alebo sladidlá; obilie, mliečne výrobky, škrob, pšenicu alebo kvasinky.

Ďalšie informácie: Neužívajte ak máte alergiu na ryby. Ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: dospelí 1-3x denne najlepšie s jedlom

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 150 +30 Bonus
Forma: gélové kapsuly
výživový doplnok Omega-3 losos a ryba Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA