Menu
Your Cart

Omega-3 Lososový olej 1000 mg Bonus Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Omega-3 Lososový olej 1000 mg Bonus Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Omega-3 Lososový olej 1000 mg Bonus Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
12,40€
Bez DPH: 10,33€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3873

Omega-3 Lososový olej 1000 mg Bonus Webber Naturals divoký aljašský lososový olej je bohatým zdrojom omega-3 esenciálnych mastných kyselín, konkrétne na udržanie kardiovaskulárneho zdravia a na podporu kognitívneho zdravia a funkcií mozgu. Je 100% divoký a má prirodzene sa vyskytujúci pomer EPA k DHA 1:1.

Omega-3 esenciálne mastné kyseliny sú potrebné v našej strave na podporu fyzického, emocionálneho a duševného zdravia. Nadmerná spotreba trans-nasýtených a nasýtených tukov pochádzajúcich zo spracovaných a balených potravín a diéty s vysokým obsahom bielkovín z mäsa spôsobujú výživovú nerovnováhu, čo vedie k nedostatku omega-3.

Ukázalo sa, že omega-3 mastné kyseliny podporujú funkciu mozgu a znižujú hladiny triglyceridov v sére, majú priaznivý účinok na hladiny cholesterolu a udržiavajú kardiovaskulárne zdravie. Ukázalo sa tiež, že pomáhajú podporovať kognitívne zdravie a funkciu mozgu. Je to 100% divoký, a preto obsahuje najvyšší známy zdroj alfa-karotenoidov dostupný z akéhokoľvek zdroja potravy a má prirodzene sa vyskytujúci pomer EPA k DHA v pomere 1:1.

Podporuje kardiovaskulárne zdravie a funkciu mozgu. Zdroj omega-3 mastných kyselín pre udržanie dobrého zdravia. Rozhodnite sa správne a zvoľte si OMEGA-3 s certifikátom IVO™ od Webber Naturals.

Priaznivé účinky Lososový olej 1000 mg:

  • Prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.
  • EPA a DHA prispievajú k správnej funkcii srdca, okrem toho samotná DHA prispieva k udržaniu optimálnej činnosti mozgu a dobrého zraku, ale to len v prípade ak je ich denný príjem 250 mg.
  • Pomáha udržiavať správnu činnosť mozgu a nervových buniek.

Zloženie: Divoký aljašský lososový olej 1000 mg, Eicosapentaenová kyselina (EPA) 90 mg, Kyselina dokozahexaénová (DHA) 110 mg

Pomocné látky: Želatínová kapsula (želatína, glycerín, čistená voda), vitamín E.

Ďalšie informácie: Pre dospelých vo veku 19 rokov a staršie. Neužívajte ak máte alergiu na ryby. Ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, užívanie konzultujte s lekárom.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí 2-4 kapsúl denne najlepšie s jedlom, alebo ako určí lekár.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 120 +60 Bonus
Forma: kapsuly
100% čistý

výživový doplnok Omega-3 Lososový olej Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA