Menu
Your Cart

Probiotiká 50 miliárd Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Probiotiká 50 miliárd Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Novinka
Probiotiká 50 miliárd Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
37,50€
Bez DPH: 31,25€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3197

Probiotikum 50 miliárd od spoločnosti Webber Naturals je zaručená vysoko účinná, zložka s viacerými kmeňmi pre úplnú gastrointestinálnu podporu, ktorá pomáha zmierniť plynatosť, nadúvanie a bolesti brucha. Táto formula obsahuje päť kmeňov laktobacilu pre starostlivosť o tenké črevo a päť kmeňov bifidobaktérií pre starostlivosť o hrubé črevo, ktoré podporujú zdravú črevnú flóru a trávenie a je ideálna  na cestovanie bez potreby chladenia!

Probiotikum 50 miliárd obsahuje 10 kmeňov priaznivých baktérií na podporu gastrointestinálneho zdravia a podporu zdravej mikroflóry čriev. Priemerný človek má v čreve viac ako 500 rôznych druhov baktérií, a hoci niektoré z týchto baktérií sú prospešné, iné môžu prispievať k gastrointestinálnym poruchám a citlivosti na jedlo.

Bakteriálnu rovnováhu ovplyvňuje veľa faktorov, vrátane antibiotík, stravy, stresu, ako aj kvality vody a potravín. Obnovenie a udržanie harmonickej rovnováhy prospešných baktérií čreva môže podporiť celkový zdravotný stav vrátane zdravia zažívacieho traktu. Probiotiká môžu inhibovať kolonizáciu a rast zlých baktérií (patogénnych organizmov), ako aj znižovať výskyt hnačiek, zápchy, nadúvania, plynu a kŕčov.

Probiotikum 50 miliárd od spoločnosti Webber Naturals je vegetariánsky vysoko kvalitný prípravok obsahujúci päť kmeňov laktobacilu pre starostlivosť o tenké črevo a päť kmeňov bifidobaktérií pre starostlivosť o hrubé črevo a komplexnú gastrointestinálnu podporu. Tieto kmene boli vybraté pre svoju schopnosť prežiť žalúdočnú kyselinu a aby podporili priaznivú črevnú flóru. Táto stabilná receptúra  je k dispozícii v blistrovom balení, vďaka čomu je ideálna na užívanie najmä počas cestovania.

Probiotikum 50 miliárd je multi-kmeňové probiotikum s vysokou účinnosťou. Poskytuje 10 probiotických kmeňov pre úplnú podporu črevného a tráviaceho systému: 5 kmeňov Lactobacilov pre starostlivosť o tenké črevo a 5 kmeňov Bifidobaktérií pre starostlivosť o hrubé črevo. Pomáha zmierniť nepríjemné pocity v bruchu, ako je nadúvanie a zápcha. Pomáha deťom a dospievajúcim s nadúvaním a zápchou v dôsledku syndrómu dráždivého čreva. Zdroj probiotík, ktoré dokážu propagovať priaznivú črevnú flóru.

Priaznivé účinky Probiotiká 50 mld.:

  • Pomáha zmierniť plynatosť, nadúvanie a bolesti brucha.
  • Stabilné probiotikum.
  • Obsahuje 10 probiotických kmeňov pre úplnú gastrointestinálnu podporu.
  • Vyrobené z probiotických kmeňov, ktoré odolávajú žalúdočnej kyseline, takže sú schopné dosiahnuť intaktný intestinálny trakt.
  • Blistrové balenie robí tento produkt pohodlným pre prácu a cestovanie.
  • Vhodné pre vegetariánov.
  • Nevyžaduje skladovanie v chladničke.

Zloženie: Lactobacillus plantarum R1012 (celá bunka) 30% 15 miliárd cfu †, Lactobacillus casei R0215 (celá bunka) 20% 10 miliárd cfu †, Lactobacillus paracasei LAFTIL26 (celá bunka) 14,5% 7,25 miliardy cfu †, Lactobacillus plantarum HA-119 (celá bunka) 10% 5 miliárd cfu †, Bifidobacterium animalis subsp. lactis LAFTIB94 (celá bunka) 10% 5 miliárd cfu †, Bifidobacterium breve HA-129 (celá bunka) 7% 3,5 miliardy cfu †, Lactobacillus paracasei HA-196 (celá bunka) 5% 2,5 miliardy cfu †, Bifidobacterium longum subsp. longum HA-135 (celá bunka) 2,5% 1,25 miliardy cfu †, Bifidobacterium bifidum HA-132 (celá bunka) 0,5% 0,25 miliardy cfu †, Bifidobacterium longum subsp. infantis (HA-116) (celá bunka) 0,5% 0,25 miliardy cfu †
* Zaručených minimálne 50 miliárd aktívnych buniek na kapsulu počas expirácie
Zaručených minimálne 150 miliárd aktívnych buniek na kapsulu v deň výroby
† cfu: jednotky tvoriace kolónie

Prídavné látky: Vegetariánska kapsula (uhľohydrátová guma, čistená voda), zemiakový škrob, stearát horečnatý rastlinnej kvality (lubrikant), kyselina askorbová.

Neobsahuje: Umelé farbivá, konzervačné látky ani sladidlá; bez cukru, pšenice, lepku, kukurice, vajec, rýb, mäkkýšov, soli, stromových orechov alebo GMO. Vhodné pre vegetariánov.

Ďalšie informácie: Môže obsahovať stopy mlieka a / alebo sóje. Ak máte horúčku, zvracanie, krvavé hnačky alebo silné bolesti brucha, pred použitím sa poraďte s lekárom. Ak sa objavia príznaky zažívacieho traktu (napr. Hnačka), zhoršia sa alebo pretrvávajú dlhšie ako 3 dni, prestaňte ich používať a vyhľadajte lekára. Nepoužívajte tento produkt, ak máte oslabenú imunitu (napr. AIDS, lymfóm, pacienti, ktorí sa podrobujú dlhodobej liečbe kortikosteroidmi). Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Odporúčané dávkovanie (dospelí, dospievajúci a deti vo veku 6 a viac rokov): 1 kapsula denne alebo podľa pokynov lekára. Užívajte najmenej 2–3 hodiny pred alebo po antibiotikách. Pre IBS (dospievajúci a deti od 6 do 17 rokov): 2 kapsuly denne alebo podľa pokynov lekára. Užívajte najmenej 2–3 hodiny pred alebo po antibiotikách.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30
Forma: vegetariánskych kapsúl
výživový doplnok Probiotiká 50 mld. Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA