Menu
Your Cart

Pupalka Dvojročná (Pupalkový olej) 1000 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Pupalka Dvojročná (Pupalkový olej) 1000 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Pupalka Dvojročná (Pupalkový olej) 1000 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
15,80€
Bez DPH: 13,17€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3304

Pupalka Dvojročná (Prvosienka večerná) 1000 mg Webber Naturals je bohatým zdrojom EFA, ktorý pomáha podporovať rovnováhu ženských hormónov a celkové zdravie a pohodu. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí sa chcú starať o celkové zdravie a pohodu prostredníctvom esenciálneho príjmu mastných kyselín.

Večerný olej Pupalky je bohatým zdrojom veľmi dôležitých rastlinných omega-6 mastných kyselín a gama-linolénovej kyseliny (GLA). GLA sa nachádza hlavne v orechoch, semenách a strukovinách, ako aj v nenasýtených rastlinných olejoch, ako je napríklad borákový olej, sezamový olej, olej z hroznových semien a sójový olej.

Omega-6 sú esenciálne mastné kyseliny (EFA), čo znamená, že nemôžu byť vyrobené v tele a musia byť dodávané prostredníctvom stravy. EFA hrá veľa dôležitých úloh v tele, od zápalu a hladiny cholesterolu až po hormonálnu rovnováhu a zdravie pokožky.

Vďaka svojim priaznivým účinkom na imunitný systém, bunkové membrány a hormonálnu rovnováhu sa ukázalo, že s GLA bolo potvrdené, že uľahčuje symptómy spojené s atopickým ekzémom a predmenštruačným syndrómom. GLA podporuje zdravie a vzhľad pokožky a môže zmierniť zápalové stavy kože.

Priaznivé účinky Púpalkového oleja 1000 mg:

  • Zlepšuje pohodu žien a môže byť užitočná pri mnohých symptómoch PMS a menopauzy.
  • Znižuje riziko alebo pomáha pri liečbe artritídy, pomáha pri diabetickej neuropatii, zlepšuje vlasy, nechty a pokožku.
  • Znižuje riziko mozgovej príhody a srdcového infarktu znížením lepivosti krvných doštičiek a nevhodným zrážaním krvi.
  • Bohatý zdroj omega-6 esenciálnych mastných kyselín.

Zloženie: Pupalkový olej (Oenothera biennis) (semeno) 1000 mg Poskytuje: Kyselina cis-linolovú (CLA) 650 mg, Kyselinu gama-linolénovú (GLA) 100 mg

Ostatné zložky: Mäkká gélová kapsula (želatína, glycerín, čistená voda), prírodné tokoferoly.

Ďalšie informácie: Ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, máte epilepsiu, alebo máte poruchy krvácania, obráťte sa na lekára pred použitímUkladajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí 1 tableta 2-3 krát denne

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: gélové kapsuly
výživový doplnok Pupalka Dvojročná (Prvosienka večerná) Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA