Menu
Your Cart

Resveratrol s extraktom z hroznových semien 200/25 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Resveratrol s extraktom z hroznových semien 200/25 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Resveratrol s extraktom z hroznových semien 200/25 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
21,30€
Bez DPH: 17,75€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3460

Resveratrol s extraktom z hroznových semien 200/25 mg Webber Naturals s výťažkom z hroznových semien obsahuje iba aktívnu formu resveratrolu. V kombinácii so štandardizovaným extraktom z hroznových semien poskytuje tento silný antioxidant ochranu proti starnutiu pri podpore kardiovaskulárneho zdravia a imunitných funkcií. Resveratrol sa môže používať samostatne alebo denne s multivitamínom.

Resveratrol je "antioxidantom červeného vína". Nachádza sa prirodzene v rôznych rastlinách, ako sú červené hrozno, arašidy alebo moruše. Resveratrol sa stal známym, keď štúdie ukázali, že ľudia žijúci vo Francúzsku majú nižšiu frekvenciu ochorení srdca napriek diétam s vysokým obsahom nasýtených tukov. Tento jav sa nazýva "francúzsky paradox".

Štúdie ukázali, že niečo v červenom víne môže byť faktorom zníženia rizika srdcových ochorení. Resveratrol je prirodzene sa vyskytujúci antioxidant, ktorý môže podporiť zdravie srdca pri kombinácii s obmedzením kalórií a môže pomôcť zabrániť alebo spomaliť degeneratívne stavy spojené so starnutím.

Resveratrol obsahuje Pohánkovec japonský (20% trans-resveratrol) a extrakt z hrozna (štandardizovaný na 80% oligomérnych proantokyanidínov). Pohánkovec japonský obsahuje vysokú koncentráciu trans-resveratrolu, aktívnu formu zlúčeniny. Extrakt z hroznových semien je známy ako univerzálny antioxidant, ktorý chráni cievny systém a môže pomôcť pri liečbe stavov, ako sú kŕčové žily a hemoroidy. Resveratrol s výťažkom z hroznových semien poskytuje zdravotné výhody spojené s červeným vínom v konzistentnej účinnosti bez alkoholu.

Priaznivé účinky Resveratrol s extraktom z hroznových semien 200/25 mg:

  • Vykazuje široké protektívne pôsobenie na bunky, tkanivá, orgány a celý organizmus.
  • Prispieva k ochrane cievneho systému.
  • Obsahuje antioxidačný extrakt zo semien hrozna.
  • Extrakt z hroznových semien podporuje cirkuláciu, zdravie žíl a zrak.
  • Mimoriadne silné antioxidačné účinky.
  • Prispieva k spomaleniu starnutia.

Zloženie: Pohánkovec japonský (Fallopia japonica) (koreň) (20% trans-resveratrol) 200 mg, Výťažok z hroznových semien (Vitis vinifera) (80% oligomérnych proantokyanidínov)

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, želatínové kapsuly (želatína, čistená voda), magnéziumstearát rastlinný (lubrikant), oxid kremičitý.

Neobsahuje: umelé farbivá, konzervačné látky ani sladidlá, mliečne, škrob, pšenicu ani droždie.

Ďalšie informácie: Neužívajte ak ste tehotná a dojčiaca žena, nevhodné pre deti, osoby užívajúce lieky proti zrážanlivosti krvi, vrátane nesteroidných protizápalových liekov a liekov s obsahom kyseliny acetylsalicylovej.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 tableta denne. Poraďte sa s lekárom ak užívate viac ako 6 týždňov

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: kapsuly

výživový doplnok Resveratrol extrakt z hroznových jadierok Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA