Menu
Your Cart

L-lysín (Lysine) 500 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

L-lysín (Lysine) 500 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
L-lysín (Lysine) 500 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
7,90€
Bez DPH: 6,58€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3134

L-Lysine (lysín) 500 mg Webber Naturals je esenciálna aminokyselina, čo znamená, že telo si ju nemôže vyrobiť. Ukázalo sa, že L-lyzín má antivírusové vlastnosti, ktoré môžu zabrániť alebo zmierniť opary. Pomáha tiež opraviť poškodené tkanivo, produkovať hormóny a enzýmy a vytvárať kolagén a kosti.

L-lyzín je jedným z najznámejších doplnkov výživy na ošetrenie oparu spôsobené vírusom herpes simplex. L-lyzín je jednou z deviatich esenciálnych aminokyselín, ktoré telo potrebuje na výrobu bielkovín. Nazýva sa to "nevyhnutné", pretože telo ho nemôže vyrobiť.

L-lyzín sa podieľa na oprave tkaniva, produkcii hormónov a enzýmov a na syntéze kolagénu a kostí. Väčšina ľudí dostane dostatok L-lyzínu vo svojej strave, ale tí, ktorí majú problémy s vírusom herpesu, môžu potrebovať doplnkový L-lyzín, aby udržali vírus pod kontrolou. Laboratórny výskum lysínovej antivírusovej aktivity naznačuje, že môže inhibovať rast vírusu Herpes simplex blokovaním vírusového použitia arginínu - inej aminokyseliny. Potraviny ktoré majú vysoký obsah arginínu napr. čokoláda, arašidy, mandle a ostatné orechy a semená - tak sa im treba vyhýbať, ak chcete zabrániť oparom.

Odborníci odporúčajú kombinovať terapeutické dávky L-lyzínu s nízkou arginínovou diétou a extra nutričnou pomocou vitamínu C a zinku na účinnú kontrolu vírusu herpes simplex.

Priaznivé účinky L-Lysine (lysín) 500 mg:

  • Prirodzená aminokyselina preukázala, že pôsobí proti vírusu Herpes simplex.
  • Účinná dávka na odstránenie recidivy opakovania sa oparu.
  • Funguje dobre s vitamínom C na podporu imunity.
  • Pôsobí antibakteriálne a antivírusovo.
  • Podporuje zdravú imunitnú funkciu.

Zloženie: L-Lysine (hydrochloride) 500 mg

Ostatné zložky: Vegetariánske kapsule (uhľohydrát, čistená voda, oxid kremičitý), ryžový škrob, rastlinný stearát horečnatý (lubrikant).

Neobsahuje: Bez umelých farbív, konzervačných látok alebo sladidiel, bez mlieka a mliečnych výrobkov, cukru, pšenice, lepku, kvasníc, sóje, vajcia, ryby, kôrovcov, živočíšnych produktov, soľi, orechov alebo geneticky modifikovaných organizmov (non GMOs).

Ďalšie informácie: Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak máte nízky obsah bielkovín, alebo ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 2 kapsule 1-3x denne alebo podľa pokynov lekára. Poraďte sa s lekárom pri užívaní dlhšom ako 6 mesiacov.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: vegetariánske kapsuly
výživový doplnok L-Lysine (lysín) 500 mg Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA