Menu
Your Cart

Oreganový olej 80% karvakrol Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Oreganový olej 80% karvakrol Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Už sa nepredáva
Oreganový olej 80% karvakrol Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
15,20€
Bez DPH: 12,67€
  • Dostupnosť: Už sa nepredáva
  • Kód produktu: 3791

Cold-A-Tak, Oreganový olej 80% Webber Naturals je silný všeliek, ktorý účinne zabraňuje infekciám vrátane žalúdočných a respiračných ochorení. Ako antimikrobiálna látka zabraňuje baktériám, kvasinkám, hubám a parazitom. Cold-A-Tak Oregano Olej je derivovaný z organického, divo rastúceho oregana. Tento výrobok je bez lepku a GMO.

Oregano nie je žiadna priemerná bylina. Predtým, než moderná veda mohla ukazovať prst na baktérie, bylinkoví a tradiční lekári použili oreganový olej na liečbu infekcií všetkých druhov, a to ako lokálne tak aj a vnútorne. Antimikrobiálna aktivita oregano ukázala, že zničila baktérie, hubové infekcie a niektoré črevné parazity. Ukázalo tiež anti-oxidačné a protizápalové pôsobenie.

Antibiotická rezistencia je rastúcou obavou. Zatiaľ čo nadmerné používanie spôsobuje, že antibiotiká sú nepoužiteľné proti rezistentným kmeňom, prirodzené lieky sú čoraz cennejšie. Oregano olej môže byť jedným z mála opravných prostriedkov na pomoc pri boji s týmito super-baktériami. Oreganový olej je tiež antioxidant ktorý je schopný ničiť voľné radikály a pomáha tak predchádzať poškodeniu buniek. Je to štyrikrát silnejší antioxidant ako čučoriedky, a 12 krát silnejší ako pomaranče a dokonca silnejší ako vitamín E.

Stovky štúdií preukázali synergické sily prchavých olejov a fenolov rastlín, najmä karvakrolu, tymolu a kyseliny rozmarínovej. Cold-A-Tak je organického pôvodu, divo rastúci a zbiera sa ručne z rastliny Origanum vulgare. Na udržanie čistoty a koncentrácie aktívnych zložiek je celá bylina jemne destilovaná parou bez použitia chemikálií. Cold-A-Tak Oregano Olej je ponúkaný vo vhodných mäkkých gélových kapsuliach alebo tekutej forme, a zároveň poskytuje celoročnú imunitnú podporu.

Priaznivé účinky Cold-A-Tak + Oregánový olej 80%:

  • Celoročná podpora vašej imunity.
  • Pomáha chrániť pred infekciami.
  • Je antimikrobiálne aktívny – pomáha ničiť plesne, baktérie, kvasinky a niektoré črevné parazity.
  • Vynikajúci zdroj antioxidantov – pomáha chrániť organizmus pred voľnými radikálmi.
  • Priaznivo vplýva na žalúdočné kŕče a pľúcne ťažkosti.

Zloženie: Vitamín E (d-alfa-tokoferol) (slnečnica bez GMO) 1 mg AT (1,49 IU), Organický oregánový olej * (Origanum vulgare) (list) (80% karvacrol) 180 mg
* Z divočiny organického stredomorského Oregána. Olej sa extrahuje z listov, ktoré boli vybrané, pomocou destilácie s vodnou parou, čím sa zabezpečí, že olej neobsahuje chemikálie.

Ostatné zložky: Mäkká gélová kapsula (želatína, glycerín, čistená voda), organický za studena lisovaný extra panenský olivový olej.

Neobsahuje: bez umelých farbív, konzervačných látok a sladidiel, bez mlieka a mliečnych výrobkov, škrob, pšenicu, lepok, kvasnice, sóju, kukuricu, vajcia, ryby, kôrovce, soľ, orechy alebo GMO.

Ďalšie informácie: Neužívajte ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Prestaňte používať, ak sa u vás objavia gastro-intestinálne ťažkosti. Ukladajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí1 tableta denne s jedlom. Užívať niekoľko hodín pred alebo po užití doplnkov, ktoré obsahujú železo, zinok, vápnik, alebo meď.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30
Forma: gélové kapsuly
výživový doplnok Cold-A-Tak + Oregánový olej 50% Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA