Menu
Your Cart

Probiotiká pre ženy s brusnicami Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Probiotiká pre ženy s brusnicami Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Dočasne vypredané
Probiotiká pre ženy s brusnicami Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
16,80€
Bez DPH: 14,00€
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Kód produktu: 3213

Probiotiká pre ženy s brusnicami 5mld./200 mg Webber Naturals sú špeciálne navrhnuté na pomoc pri obnovení ochrannej probiotickej gastrointestinálnej a vaginálnej mikroflóry a na podporu močových ciest. Garantovaných minimálne 5 miliárd aktívnych buniek na kapsulu pri dátume exspirácie. Keďže sa nevyžaduje skladovanie v chladničke, je tento produkt ideálny pre ženy, ktoré majú aktívny životný štýl, cestujú alebo do práce.

Nič nemôže spôsobiť to, že život žien je dosť nešťastný ako infekcia močových ciest a / alebo vaginálna infekcia.

Boli navrhnuté tak, aby udržiavali normálnu črevnú a vaginálnu flóru v každom štádiu života ženy. Probiotiká sú už dlho známe na podporu trávenia, zlepšenia absorpcie živín, znižovanie hnačiek alebo zápch, znižovanie intolerancie laktózy a obnovenie črevnej flóry po antibiotickej liečbe. Pravidelné užívanie probiotík však môže pomôcť močovému traktu a vaginálnemu zdraviu žien, mladých alebo starých. Každodenné užívanie probiotík môže pomôcť existujúcim problémom a môže dokonca zabrániť ich opakovaniu.

Do tejto vynikajúcej probiotickej formuly, a aby bola ešte lepšia tak sme pridali 200 mg super-koncentrovaného brusnicového koncentrátu 36:1 do každej kapsule. Výskum ukazuje, že brusnice obsahujú zlúčeniny, ktoré zabraňujú tomu, aby sa baktérie prilepili na povrch močovej steny, čím sa brusnica stala obľúbená na prevencie infekcií, ako aj podpora liečbe infekcií. Probiotiká sú úplne kompatibilné s brusnicovým koncentrátom.

Zabraňuje opakovaným infekciám močových ciest u žien. Poskytuje živé mikroorganizmy, ktoré upravujú črevnú flóru.

Priaznivé účinky Dámske Probiotiká + brusnice 5mld./200 mg:

  • Až 5 miliárd špeciálne kultivovaných kmeňov probiotík v 1 kapsule.
  • Podporuje zdravie močových ciest, hrubého/tenkého čreva a vaginálne zdravie.
  • Pomáha upraviť črevnú mikroflóru.
  • Pridaný koncentrát z brusníc (36:1) pomáha zastaviť osídľovanie baktérií na povrchu stien močového ústrojenstva.
  • Môže pomôcť zabrániť opakovanému výskytu daného problému.
  • Jednotlivé bakteriálne kmene sú odolné voči žalúdočným, žlčovým tekutinám a majú silnú schopnosť kolonizovať.
  • Vhodné pre vegetariánov.

Zloženie: 5 miliárd aktívnych buniek špeciálne kultivovaných kmeňov probiotík: Lactobacillus rhamnosus (HA-111) (celá bunka) 30% 1,5 miliardy cfu †, Lactobacillus acidophilus (HA-122) (celá bunka) 30% 1,5 miliardy cfu †, Lactobacillus casei (HA-108) (celá bunka) 15% 0,75 miliardy cfu †, Bifidobacterium longum (HA-135) (celá bunka) 15% 0,75 miliárd cfu †, Lactobacillus fermentum (HA-179) (celá bunka) 10% 0,5 miliárd cfu †, Brusnica (Vaccinium macrocarpon) 36: 1 Koncentrát (ovocie) 200 mg
*Garantovaných minimálne 5 miliárd aktívnych buniek na kapsulu pri dátume expirácie.
† cfu: jednotky tvoriace kolónie

Ostatné zložky: Zemiakový škrob, vegetariánska kapsula (karbohydrátová guma, čistená voda), magnéziumstearát rastlinný (lubrikant), oxid kremičitý, kyselina askorbová, odstredené mlieko, tryptikázová sója, sacharóza.

Ďalšie informácie: Poraďte sa so svojím lekárom ak gastrointestinálne príznaky pretrvávajú, alebo vážne. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím, ak máte v anamnéze obličkové kamene, ak užívate lieky na riedenie krvi, alebo ak príznaky pretrvávajú. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 kapsula, 3x denne najlepšie s jedlom alebo podľa pokynov lekára.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 45
Forma: kapsuly
5 miliárd kmeňov
výživový doplnok Dámske bakteriálne kultúry s brusnicami Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA