Menu
Your Cart

Prostata Super FORTE Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Prostata Super FORTE Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Prostata Super FORTE Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
15,10€
Bez DPH: 12,58€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3403

Super Prostata FORTE Webber Naturals je extra silná formula kľúčových bylín a živín pre zdravie prostaty. Iba jedna mäkká gélová kapsula na deň, ktorý prináša vysoko účinný extrakt saw palmetto spolu s inými prostatickými olejmi a antioxidantmi.

Benígna prostatická hyperplázia (BPH) je bežným stavom, ktorá postihuje mnohých starších mužov. Proliferácia buniek zväčšuje prostatu, čím vytvára tlak na močovú rúru, čo spôsobuje slabý tok moču, neúplné vyprázdňovanie a časté močenie. BPH sa tiež považuje za rizikový faktor pre rakovinu prostaty.

Saw palmetto extrakt (Serenoa repens) je tradičná bylinka na podporu zdravia prostaty a prevenciu BPH. Saw palmetto inhibuje uvoľňovanie dihydrotestosterónu (DHT), metabolitu testosterónu, ktorý zvyšuje proliferáciu buniek. Extrakt Saw Palmetto obsahuje 85-95% mastných kyselín a sterolov, a prináša vysokú účinnosť efektívneho extraktu.

Ostatné kľúčové živiny tiež podporujú prostatu – zinok, karotenoid z rajčiakov, lykopén a olej z tekvicový semien. Vyčerpanie zinku v organizme je primárnym rizikovým faktorom pre BPH. Muži, ktorí trpia príznakmi rozšírenia prostaty, by sa mali pred užívaním poradiť s lekárom, aby sa vylúčila rakovinu prostaty.

Saw palmetto extrakt (Serenoa repens) sa používa v rastlinnej medicíne na zmiernenie urologických príznakov (napr. Slabý tok moču, neúplné vyprázdňovanie, časté denné a nočné močenie) súvisiace s miernou až stredne ťažkou benígnou hyperpláziou prostaty (BPH).

Priaznivé účinky Super Prostata FORTE:

  • Tekvicový olej vyniká svojimi antioxidačnými účinkami na organizmus, močové ústrojenstvo a prostatu.
  • Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, podporuje funkčnosť imunitného systému a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.
  • Paradajkový extrakt obsahuje látku, zvanú lykopén, najsilnejší známy antioxidant rastlinného pôvodu. Má priaznivý vplyv na srdce, krvný tlak, prostatu a pokožku.

Zloženie: Saw palmetto (Serenoa repens) (ovocie) Extrakt (štandardizovaný na 85-95% mastných kyselín, esterov a sterolov) 320 mg, Tekvicový olej (Cucurbita pepo) (semeno) 480 mg, Zinok (citrát) 15 mg, Paradajkový (Lycopersicon esculentum) extrakt (6% lykopén) 5 mg, Selén 55 mcg

Ostatné zložky: Želatínová kapsula (želatína, glycerín, čistená voda, rohovník), žltý včelí vosk, lecitín.

Ďalšie informácie: Pred používaním sa poraďte s lekárom o vylúčení diagnózy rakoviny prostaty.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: dospelí IBA 1 kapsula denne. Užívajte minimálne 3 mesiace.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: gélové kapsuly
výživový doplnok Prostata Super (Prostease) FORTE Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


Super Prostata

Na podporu zdravej prostaty.

Tento produkt rastlinnej medicíny pomáha zmierniť urologické príznaky (slabý prúd moču, neúplné vyprázdňovanie, časté denné a nočné močenie) spojené s miernym až stredným nezhubným zväčšením prostaty (benígnou prostatickou hyperpláziou, BPH). Viac ako polovica mužov nad 50 rokov má zväčšenú prostatu.

Nezhubné zväčšenie prostaty (BPH) je častým a nepríjemným ochorením, ktoré postihuje mužov, najmä tých nad 40. Bujnenie buniek zväčší prostatu, ktorá potom tlačí na močovú trubicu a zapríčiňuje slabý prúd moču, neúplné vyprázdňovanie a časté močenie. BHP sa považuje tiež za rizikový faktor vzniku rakoviny prostaty. Toto ochorenie je druhým najčastejším rakovinovým ochorením u mužov na Slovensku po rakovine pľúc.

Extrakt Saw palmetto z plodov juhoamerickej palmy Serenoa repens, je tradičný produkt používaný na podporu zdravia prostaty a na znižovanie rizika vzniku BPH. Zdá sa, že Saw Palmetto pôsobí ako inhibítor uvoľňovania dihydrotestosterónu (DHT) a metabolitov testosterónu, a tým znižuje bunkové bujnenie. Predpokladá sa, že tento proces je výsledkom inhibičného účinku na určité enzýmy vďaka čomu klesá sekrécia DHT.

Ďalšie kľúčové zložky na podporu prostaty. Nedostatok zinku je prioritným faktorom pre vznik BPH. Lykopén, karotenoid z rajčín (Lycopersicon esculentum) a tekvicové semená (Curcubita pepo) a ich olej, sú prírodné spôsoby, ako sa chrániť pred BHP.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA