Menu
Your Cart

Prostata (Prostease) Bonus 160 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Prostata (Prostease) Bonus 160 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Prostata (Prostease) Bonus 160 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
18,50€
Bez DPH: 15,42€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3840

Saw Palmetto (Prostata) Bonus Webber Naturals. Takmer všetci muži nad 50 rokov budú mať určitý stupeň rozšírenia prostaty. Saw palmetto, obsahujúce 85 až 95% štandardizovaného extraktu mastných kyselín na báze tekvicového oleja a ľanového oleja, je cenným a prirodzeným spôsobom na prevenciu alebo zlepšenie príznakov zväčšenej prostaty.

Tento stav, spôsobený zmenami hladín testosterónu, je rizikovým faktorom pre rakovinu prostaty. Včasné indikácie zväčšenej prostaty zahŕňajú obštrukciu moču, časté močenie, nedostatočné vyprázdňovanie, zadržanie moču, časté nepríjemné pocity (dysuria) a nadmerné nočné močenie.

Saw palmetto je palmový strom, domorodý na Floride. Saw palmetto sa už po stáročia používajú na zmiernenie príznakov zväčšenej prostaty alebo benígnej prostatickej hyperplázie (BPH). Početné štúdie ukázali, že výťažok z bobúľ výrazne zlepšuje príznaky BPH. Približne 90% mužov s miernym až stredne závažným BPH vykazovalo určité zlepšenie symptómov počas prvých 4 až 6 týždňov liečby. Zlepšili sa všetky hlavné symptómy BPH, najmä močenie v noci.

Saw Palmetto je rozpustný, koncentrovaný štandardizovaný extrakt obsahujúci 85 až 95% mastných kyselín a je to rovnaký druh extraktu, ktorý sa používa vo väčšine klinických štúdií. Je to cenný a prirodzený spôsob, ako zabrániť alebo zlepšiť príznaky zväčšenej prostaty.

Priaznivé účinky Saw Palmetto 160 mg (Prostata):

  • Priaznivý vplyv na prostatu.
  • Obsiahnutý ľanový olej pomáha metabolizmu lepšie pracovať a tým sa usadzuje menej škodlivín a telo sa ich prirodzenou cestou zbavuje.
  • Extrakt z bobúľ Serenoa repens je produkt používaný na podporu prostaty.
  • Tekvicový olej má silné antioxidačné účinky a priaznivo ovplyvňuje močové ústrojenstvo a prostatu.
  • Alternatíva pre dobrý stav prostaty a močové cesty.

Zloženie: Extrakt Saw Palmetto (Serenoa repens) (ovocie) 160 mg (štandardizovaný s obsahom 85 až 95% mastných kyselín, esterov a sterolov), Ľanový olej (Linum usitatissimum) (semeno) 160 mg, Tekvicový olej (Cucurbita pepo) (semeno) 120 mg

Ostatné zložky: Želatínová kapsula (želatína, glycerín, čistená voda, rohovina).

Ďalšie informácie: Ak užívate hormonálnu substitučnú terapiu, užívate lieky na riedenie krviobjavia sa zažívacie ťažkosti užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí 1-2 tablety denne po jedle.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60 +30 Bonus
Forma: gélové kapsuly
výživový doplnok Prostata (Prostease) Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA