Menu
Your Cart

Vápnik Plus Vitamín D3, K2 + Minerály Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Vápnik Plus Vitamín D3, K2 + Minerály Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Vápnik Plus Vitamín D3, K2 + Minerály Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
13,90€
Bez DPH: 11,58€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3487

Vápnik Plus Vitamín D3, K2 + Minerály Webber Naturals poskytuje dennú dávku vápnika na stavbu kostí spolu s dôležitými kofaktormi horčíka, zinku, medi, mangánu a vitamínov D3 a K2. Tieto živiny spolu podporujú vstrebávanie, využitie a ukladanie vápnika pre zdravé kosti a zuby.

Jedna z troch žien a jeden z piatich mužov v Kanade bude počas svojho života trpieť osteoporóznou fraktúrou, ale samotné doplnenie vápnika je zriedka riešením. Rozsiahle nedostatky horčíka a vitamínu D prispievajú aj k zhoršeniu zdravia kostí a vitamín K2 je čoraz viac uznávaný ako nevyhnutný pre budovanie a udržiavanie zdravých kostí.

Horčík, vitamín D3 a vitamín K2 uľahčujú správnu absorpciu, využitie a ukladanie vápnika a často sa odporúčajú spolu s dlhodobým doplnením vápnika, aby sa minimalizovala možnosť vzniku obličkových kameňov a kardiovaskulárnych problémov.

Mangán, meď a zinok sú nevyhnutné pre budovanie silných kostí, ktoré sú odolnejšie voči zlomeninám. Tieto stopové minerály sú prítomné vo vysoko biologicky dostupných citrátových formách v prospech tých, ktorí majú nízku žalúdočnú kyselinu alebo iné zažívacie problémy.

Zinok a vitamín K2 sú potrebné pre syntézu kolagénu, aby sa vytvorilo “lešenie”, na ktorom je “postavená” kosť. Menokinón-7, vysoko aktívna a netoxická forma vitamínu K2, môže pomôcť znížiť riziko zlomeniny bedier a straty kostnej hmoty u postmenopauzálnych žien.

Calcium Plus Vitamíny D, K2 + Minerály poskytujú vyvážený denný minerálny doplnok na podporu zdravých kostí a zubov, rovnako ako aj na zdravie kardiovaskulárneho, imunitného systému, funkcie svalov a nervov. Udržiava zdravé kosti, zuby, kožu, správne svalové a imunitné funkcie. Pomáha pri výrobe a ošetrení spojivového tkaniva a metabolizácii sacharidov, tukov a bielkovín. Pomáha tvoriť červené krvinky. Príjem vápnika v kombinácii s dostatočným množstvom vitamínu D, zdravej výživy a pravidelného cvičenia môže pomôcť znížiť riziko rozvoja osteoporózy. Vitamín D pomáha pri vstrebávaní a používaní vápnika a fosforu.

Priaznivé účinky Vápnik Plus Vitamín D3, K2 + Minerály:

  • So šiestimi stopovými minerálmi a vitamínmi nevyhnutnými pre zdravie kostí.
  • Zahŕňa vysoko biologicky dostupné citrátové formy zinku, medi a mangánu.
  • Vápnik prispieva na udržanie zdravých kostí a zubov,
  • Zvyšuje hustotu kostí, napomáha zdravému vývoju zubov, a chráni srdce.

Zloženie: Vápnik (uhličitan) 200 mg, Vitamín D3 (cholekalciferol) 5 mikrogramov (200 IU), Vitamín K2 (menachinón 7) ako MK-7 (natto bean) 8 mcg, Horčík (oxid) 20 mg, Zinok (citrát) 2,5 mg, Meď 330 μg, Mangán (citrát)

Ostatné zložky: Želatínová kapsula (želatína, glycerín, čistená voda, oxid titaničitý), organický ľanový olej, slnečnicový lecitín bez GMO, žltý včelí vosk.

Neobsahuje: bez umelých farbív, konzervačných látok alebo sladidiel, bez mlieka a mliečnych výrobkov, cukru, pšenica, lepok, kvasnice, vajcia, ryby, kôrovce, soľ, orechy alebo geneticky modifikovaných organizmov.

Ďalšie informácie: iba dospelí. Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak užívate lieky na riedenie krvi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 2 softgels denne s jedlom, niekoľko hodín pred alebo po užití iných medikamentov, alebo ako určí lekár.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: softgels
výživový doplnok Vápnik Plus Vitamín D3, K2 + Minerály Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA