Menu
Your Cart

Vitamín B12 5000 mcg (Metylcobalamin) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Vitamín B12 5000 mcg (Metylcobalamin) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Vitamín B12 5000 mcg (Metylcobalamin) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
15,90€
Bez DPH: 13,25€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3175

Vitamín B12 Metylkobalamín 5000 mcg Webber Naturals podporuje zdravú štruktúru a funkciu nervov a mozgu. Táto sublingválna tableta sa rozpúšťa pod jazykom a je okamžite aktívna po absorpcii. B12 je nevyhnutný pre zdravie srdca, energiu, funkciu nervového systému a tiež pomáha pri pamäti a učení.

Methylkobalamín je koenzýmová forma vitamínu B12, ktorá podporuje zdravú štruktúru a funkciu nervov a mozgu. Vitamín B12 je najlepšie známy tým, že pomáha telu produkovať červené krvinky, ale je tiež nevyhnutný pre produkciu energie, DNA, zdravé nervy, reguláciu spánku, pamäť a celkové zdravie mozgu. Ako partner môže s kyselinou listovou a B6, podporovať zdravie srdca znížením homocysteínu; zvýšený homocysteín je rizikovým faktorom koronárnej choroby srdca.

Správy naznačujú, že nedostatok vitamínu B12 je rozšírený nielen u starších ľudí, ale aj u ľudí vo veku od 25 do 50 rokov. Únava, bledá pokožka, nedostatok chuti do jedla, nevoľnosť, slabosť, ťažkosti s počutím, strata pamäti a iné poruchy duševných funkcií môžu naznačovať nedostatok B12. B12 sa nachádza hlavne v potravinách živočíšneho pôvodu, takže vegetariáni a vegáni sa ohrozujú nedostatkom B12.

Úrovne B12 sa môžu účinne zvýšiť doplnením sublingválneho metylkobalamínu, čo je vysoko biologicky dostupná forma B12. Má prírodnú čerešňovú príchuť, je vhodnou alternatívou k injekcii B12 a je vhodná pre vegetariánov.

Methylkobalamín, aktívna forma B12, sa ľahšie absorbuje a zostáva dlhšie v tele, zatiaľ čo iné formy, ako je kyanokobalamín, musia byť konvertované na metylkobalamín v dvojstupňovom procese. Metabolizuje sacharidy, tuky a bielkoviny. Produkuje červené krvinky a zabraňuje nedostatku vitamínu B12.

Priaznivé účinky B12 Metylkobalamín 5000 mcg:

  • Dôležitá je pri tvorbe červených krviniek.
  • Zúčastňuje sa na spájaní esenciálnych mastných kyselín a tým sa podieľa na tvorbe myelínu.
  • Prispieva k optimálnej funkcii nervového systému a psychiky.
  • Priaznivé účinky na srdcovocievny systém, nervový systém, krvných buniek a tkanivá.
  • Podieľa sa na látkovej premene sacharidov a tukov pre produkciu energie.
  • Podporuje imunitný systém.

Zloženie: Vitamín B12 (Methylcobalamin) 5000 mcg

Prídavné látky: Monohydrát laktózy, mikrokryštalická celulóza, sodná soľ kroskarmelózy, stearan horečnatý so zeleninou (lubrikant).

Neobsahuje: cukor, soľ, škrob, droždie, pšenicu, mlieko, vajcia, mäkkýše a konzervačné látky.

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Konzultujte s lekárom/lekárnikom ak ste tehotna alebo dojčiaca žena.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí užite 1 tabletu denne. Nechať rozpustiť pod jazykom. Pri užívaní viac ako 4 mesiacov konzultujte s lekárom/lekárnikom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: ľahko rozpustné tablety pod jazyk
výživový doplnok Vitamín B12 (Methylcobalamin) Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA