Menu
Your Cart

Vitamín C 500 mg + šípky Now Foods | výživový doplnok | vitamín

Vitamín C 500 mg + šípky Now Foods | výživový doplnok | vitamín
Vitamín C 500 mg + šípky Now Foods | výživový doplnok | vitamín
8,00€
Bez DPH: 6,67€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 0670

Vitamín C 500 mg + šípky Now Foods. Ako silný antioxidant získal vitamín C povesť živiny, ktorá vás môže ochrániť pred rôznymi zdravotnými stavmi. Vitamín C je nevyhnutnou výživnou látkou, čo znamená, že ho vaše telo nedokáže vyrobiť a musíte ho získať z vonkajších zdrojov.

Okrem ochrany vašich buniek pred oxidačným poškodením je dôležitý pri tvorbe kolagénu, proteínu, ktorý dáva štruktúru kostí, chrupavkám, svalom a krvným cievam. Vitamín C tiež pomáha pri vstrebávaní železa a pomáha udržiavať kapiláry, kosti a zuby. Vitamín C hrá dôležitú úlohu v imunitnom systéme vášho tela.

Je to vo vode rozpustný vitamín, takže vaše telo neukladá vitamín C a akýkoľvek prebytok, ktorý získate z doplnku, sa vylučuje močom.

Šípky obsahujú antioxidanty

Šípky obsahujú veľké množstvo vitamínu C vo forme kyseliny askorbovej. Kým vitamín C sám o sebe je antioxidant. Šípky sú tiež zdrojom fenolov, flavonoidov, kyseliny ellagovej, lykopénu a vitamínu E. Keďže chránia vaše bunky pred poškodením, ďalšie antioxidanty v šípkach môžu poskytovať ochranu pred závažnými chronickými ochoreniami, ako sú rakovina a srdcové choroby.

Môžu znižovať zápal

Protizápalové vlastnosti v šípkach môžu pomôcť tým, ktorí trpia reumatoidnou artritídou. Šípky obsahujú živiny, ktoré nielen znižujú zápal, ale tiež inhibujú tvorbu chemikálií, ktoré podporujú zápal vo vašom tele. Podľa prehľadového článku z roku 2017 uverejneného v Medzinárodnom časopise Molecular Sciences, klinické štúdie ukazujú, že šípky môžu znižovať bolesť a zápal súvisiaci s reumatoidnou artritídou.

Imunitné zdravie

Vitamín C je nevyhnutný pre imunitné funkcie. Šípky tiež podporujú imunitné zdravie svojou antimikrobiálnou a antibakteriálnou aktivitou. Živiny môžu pomôcť odbúrať baktérie, ktoré spôsobujú peptické vredy, Helicobacter pylori, a môžu inhibovať niektoré baktérie, ktoré spôsobujú infekcie močových ciest.

Zloženie: Vitamín C (kyselina askorbová) 500 mg, prášok zo šípok 40 mg

Ostatné zložky: Celulóza, kyselina stearová (rastlinný zdroj), stearan horečnatý (rastlinný zdroj), oxid kremičitý a vegetarián.

Neobsahuje: cukor, soľ, škrob, kvasnice, pšenicu, lepok, sója, mlieko, vajcia, kôrovce alebo konzervačné látky.

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detíNie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: 1 až 2 tablety denne s jedlom.

Krajina pôvodu: USA

Veľkosť balenia: 100
Forma: tablety
výživový doplnok Vitamín C a šípky Now Foods
 bol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA