Menu
Your Cart

Vitamín D3 400 IU kvapky pre deti a dospelých Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Vitamín D3 400 IU kvapky pre deti a dospelých Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Hit
Vitamín D3 400 IU kvapky pre deti a dospelých Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
12,90€
Bez DPH: 10,75€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3332

 Vitamín D3 kvapky pre deti a dospelých Webber Naturals pomáha telu absorbovať vápnik a fosfor, minerály potrebné na budovanie a udržiavanie zdravia kostí. Tiež podporuje funkciu imunitného systému. Vitamín D3 sa nachádza v rybacích olejoch, vajciach a je produkovaný slnečným žiarením na ľudskej pokožke. Deti a dospelí, ktorí neradi užívajú pilulky, môžu dostať dostatok D3 s touto rýchlo absorbovanou tekutou formou.

Každý potrebuje vitamín D pre silné kosti, zuby a na podporu imunity. Deti a rastúce deti vyžadujú vitamín D pre normálny rast a vývoj. Kanadská pediatrická spoločnosť odporúča, aby deti, ktoré sú výlučne kojené, dostávali dodatočný vitamín D v dávke 400 IU denne, aby pomohli zabrániť nedostatku vitamínu D.

Expozícia slnka je primárnym zdrojom vitamínu D, ale geografická šírka, oblačnosť, smog a používanie opaľovacích krémov môžu znížiť vystavenie UV žiareniu a obmedziť syntézu vitamínu D. Pôvodne podporované na prevenciu krivice (zmäkčovanie kostí), vitamín D bol v posledných rokoch intenzívne skúmaný a odborníci odporúčajú vyšší príjem vitamínu D. Dospelí a deti v severných komunitách alebo s inými rizikovými faktormi, ako je napríklad tmavá koža, môžu doplňovať v zimných mesiacoch vitamín D.

Tekutý vitamín D3 poskytuje bezpečnú a prirodzenú formu vitamínu D3 pre deti, dojčatá a pre dospelých, ktorí chcú mať prospech z vitamínu D na zdraví, ale aj tým, ktorí neradi užívajú pilulky.

Pomáha pri vstrebávaní a používaní vápnika a fosforu. Pomáha pri normálnom vývoji a udržiavaní kostí a zubov. Faktor udržiavania dobrého zdravia.

Priaznivé účinky Vitamín D3 kvapky pre deti a dospelých:

  • Podporuje vstrebávanie a využitie vápnika potrebného pre dobrý stav kostí a zubov.
  • Prispieva k dobrej funkcii imunity a obranyschopnosti organizmu Vášho dieťaťa
  • Prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi, čím podporuje správny vývoj dieťaťa.
  • Pomáha zlepšovať vstrebávanie vápnika a fosforu v organizme.

Zloženie: 0,25 ml obsahuje 10 mcg vitamínu D3 (400 IU)

Pomocné látky: Triglyceridy so stredným reťazcom, organický ľanový olej, prírodný vitamín E.

Neobsahuje: farbivá, konzervačné látky, sladidlá, laktózu, škrob, pšenicu a droždie.

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Deti 0 rokov 1 - 2 x denne 1 - 2 kvapky (50-100 IU) zamiešať do jedla, pitia alebo dojčenského mlieka. Dospelí 8 kvapiek t.j. 0,25 ml (400 IU). Pred použitím pretrepať.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 35 ml (140 porcií)
Forma: kvapky
výživový doplnok Vitamín D3 kvapky pre deti a dospelých Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA