Alfa-lipoická-kyselina 100 mg (ALA) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3128
Dostupnosť: Ihneď
7,60€
Bez DPH: 6,33€

Množstvo

Alpha-Lipoic Acid 100 mg (ALA) Webber Naturals je silný antioxidant ktorý sa používa ako podpora pri diabetickom poškodení nervov (tzv. neuropatia) a tiež pomáha vyrovnať hladinu glukózy v krvi. Používa sa v pre-diabetes alebo skorých štádiách diabetu (cukrovky), alpha-lipoic acid (ALA) je známa tým, že môže znížiť riziko diabetickej neuropatie. Bolo preukázané, že na 600 mg denne pomáha pri regenerácii nervových vlákien. Výživové doplnky, ako aj modifikácia stravy a životného štýlu môžu pomôcť ľuďom s cukrovkou a cukrovkou 2. typu zlepšiť hladinu cukru v krvi a znížiť riziko závažných komplikácií.

Jedným z doplnkov na kontrolu krvného cukru je kyselina alfa-lipoová (ALA), ktorá je antioxidant, ktorý je rozpustný vo vode aj v tukoch. Okrem svojej priamej antioxidačnej ochrany, ALA pomáha ostatným vitamínom bojovať proti voľným radikálom, ktoré urýchľujú starnutie a spôsobujú poškodenie. Prílišná aktivita voľných radikálov, vedie k oxidačnému stresu spojenémho s diabetom, aterosklerózou, kardiovaskulárnym ochorením a neurodegeneratívnymi ochoreniami.

Kyselina alfa-lipoová je kofaktor v enzýmovej aktivite, ktorá monitoruje použitie glukózy a metabolizmus. Mnoho ľudí s metabolickým syndrómom alebo pre-diabetes nájde kyselinu alfa-lipoovú z Webberu Naturals užitočné pri znižovaní poškodenia voľných radikálov aj ako prirodzený spôsob, ako zlepšiť hladinu cukru v krvi.

Priaznivé účinky Alfa-lipoická-kyselina 100 mg:

  • Podporuje zdravý krvný glukózový metabolizmus.
  • Antioxidačná ochrana, zabraňuje poškodzovaniu buniek pred voľnými radikálmi.
  • Môže znížiť príznaky nervovej sústavy spojenou s diabetesom (diabetická neuropatia, polyneuropatia).
  • Môže znižovať bolesť, pálenie, svrbenie a necitlivosť.
  • Stimuluje regeneráciu nervových vlákien a zlepšuje prietok krvi do periférnych nervov.

Zloženie: Alpha-Lipoic Acid 100 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, želatínová kapsula (želatína, čistená voda), rastlinný-grade stearát horečnatý (lubrikant), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Neužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak máte cukrovku, alebo ak užívate lieky, ktoré môžu mať vplyv na hladinu cukru v krvi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 2 kapsule 3 krát denne aspoň 30 minút pre jedlom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: kapsuly
výživový doplnok Alfa-lipoicka-kyselina Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA