Alfa-lipoická-kyselina 100 mg (ALA) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3128
Dostupnosť: Ihneď
7,60€
Bez DPH: 6,33€

Množstvo

Alpha-Lipoic Acid 100 mg (ALA) Webber Naturals je silný antioxidant ktorý sa používa ako podpora pri diabetickom poškodení nervov (tzv. neuropatia) a tiež pomáha vyrovnať hladinu glukózy v krvi. Používa sa v pre-diabetes alebo skorých štádiách diabetu (cukrovky), alpha-lipoic acid (ALA) je známa tým, že môže znížiť riziko diabetickej neuropatie. Bolo preukázané, že na 600 mg denne pomáha pri regenerácii nervových vlákien. Výživové doplnky, ako aj modifikácia stravy a životného štýlu môžu pomôcť ľuďom s cukrovkou a cukrovkou 2. typu zlepšiť hladinu cukru v krvi a znížiť riziko závažných komplikácií.

Jedným z doplnkov na kontrolu krvného cukru je kyselina alfa-lipoová (ALA), ktorá je antioxidant, ktorý je rozpustný vo vode aj v tukoch. Okrem svojej priamej antioxidačnej ochrany, ALA pomáha ostatným vitamínom bojovať proti voľným radikálom, ktoré urýchľujú starnutie a spôsobujú poškodenie. Prílišná aktivita voľných radikálov, vedie k oxidačnému stresu spojenémho s diabetom, aterosklerózou, kardiovaskulárnym ochorením a neurodegeneratívnymi ochoreniami.

Kyselina alfa-lipoová je kofaktor v enzýmovej aktivite, ktorá monitoruje použitie glukózy a metabolizmus. Mnoho ľudí s metabolickým syndrómom alebo pre-diabetes nájde kyselinu alfa-lipoovú z Webberu Naturals užitočné pri znižovaní poškodenia voľných radikálov aj ako prirodzený spôsob, ako zlepšiť hladinu cukru v krvi.

Priaznivé účinky Alfa-lipoická-kyselina 100 mg:

  • Podporuje zdravý krvný glukózový metabolizmus.
  • Antioxidačná ochrana, zabraňuje poškodzovaniu buniek pred voľnými radikálmi.
  • Môže znížiť príznaky nervovej sústavy spojenou s diabetesom (diabetická neuropatia, polyneuropatia).
  • Môže znižovať bolesť, pálenie, svrbenie a necitlivosť.
  • Stimuluje regeneráciu nervových vlákien a zlepšuje prietok krvi do periférnych nervov.

Zloženie: Alpha-Lipoic Acid 100 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, želatínová kapsula (želatína, čistená voda), rastlinný-grade stearát horečnatý (lubrikant), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Neužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak máte cukrovku, alebo ak užívate lieky, ktoré môžu mať vplyv na hladinu cukru v krvi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 2 kapsule 3 krát denne aspoň 30 minút pre jedlom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: kapsuly
výživový doplnok Alfa-lipoicka-kyselina Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA