Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Astma, jej príznaky a druhy

21.12.2022

Dokážete rozlíšiť najčastejšie – a menej bežné – príznaky astmy? Bez dostatočných informácií o rozdieloch v príznakoch astmy a rôznych typoch astmy, je ťažké určiť vhodné lieky na dané podmienky a ľahšie dýchanie. Treba vedieť viac, aby bolo možné predísť astmatickým záchvatom.

Príznaky astmy

Musíte mať sípavý dych, aby ste mali astmu? Vôbec nie!! Je potrebné odhaliť špecifické znaky a symptómy astmy. Zistiť, ako môže včasná liečba pomôcť mať astmu pod kontrolou a žiť aktívny život.

Príznaky astmatického záchvatu

Rozpoznáte zavčasu varovné príznaky astmatického záchvatu? Získajte čo najviac informácií o príznakoch astmatického záchvatu, aby ste boli pripravený a vedeli mu predísť.

Neobvyklé astmatické príznaky

Niekedy sa astma prejavuje nesúvislým dychom, únavou a rýchlym dýchaním, bez prínakov ako kašeľ alebo sípavý dych. Spôsob ako lepšie dostať astmu pod kontrolu je sledovať typ osobnosti.

Zdravotná kontrola: Posúdenie vašich astmatických príznakov

Typy astmy

Viete, že sú rozdielne typy astmy? Získajte čo najviac informácií o jednotlivých typoch, aby ste si vedeli nájsť účinnú liečbu pri probléme s dýchaním.

Alergická astma

Je váš kašeľ, sípanie a kýchanie spôsobené alergiou? Získajte čo najviac informácií o alergickej astme, aby ste vedeli predchádzať symptómom.

Astma spôsobená cvičením

V dôsledku astmy vyvolanej cvičením sa javia fyzické aktivity ťažké, dokonca budia strach.

Variant astmy s kašľom

Trpíte častým kašľom? Môžete mať astmu. Získajte čo najviac informácií o variante astmy s akašľom a spôsoboch, ako ju liečiť.

Astma spôsobená pracovným prostredím

Súvisí vaša astma s vašou prácou? Získajte čo najviac informácií o astme na pracovisku a ako predchádzať astmatickému záchvatu.

Nočná astma

Budí vás astma v noci? Odhaľte známky a symptómy, prevenciu a liečbu nočnej astmy, aby ste mali kvalitný spánok.

Zdravotné podmienky mimickej astmy

Ste si istí, že je to astma? Mimická astma, vrátane srdcovej astmy a zlyhania hlasiviek, môžu mať podobné príznaky, ale rozdielnu liečbu.

 

© AUTORSKÉ PRÁVA K ČLÁNKU VYHRADENÉ. Akékoľvek kopírovanie, publikovanie alebo šírenie obsahu z týchto zdrojov je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu VIS NATURA s.r.o.

Našli ste nejakú chybu? Dajte nám vedieť!

    menu