Menu
Your Cart

B-Komplex 100 mg Webber Naturals Bonus | výživový doplnok | vitamín

B-Komplex 100 mg Webber Naturals Bonus | výživový doplnok | vitamín
B-Komplex 100 mg Webber Naturals Bonus | výživový doplnok | vitamín
14,90€
Bez DPH: 12,42€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3812

B Komplex FORTE 100 mg Bonus Webber Naturals vitamíny skupiny B sú rozpustné vo vode a sú nevyhnutné na udržanie chodu životných pochodov v organizme, majú významnú úlohu v aktivite enzýmov podieľajúcich sa na látkovej výmene, bunkovom dýchaní, odbúravaní cukrov, tukov a aminokyselín, zúčastňujú sa na procesoch využitia energie. Sú nevyhnutné pre normálnu funkciu kože, nervovej sústavy, tráviaceho traktu alebo obranyschopnosti organizmu. V tehotenstve, pri kojení ale aj v starobe je potreba vitamínov B zvýšená, vyššia potreba je aj pri zvýšenej telesnej námahe.

Vitamíny B sú potrebné pre všetky aspekty regulácie a vyváženia metabolických mechanizmov tela. Nedostatočná denná zásoba vitamínov B môže prispieť k stresu súvisiacemu so zlým zdravotným stavom, ktorý sa môže prejaviť ako všeobecná nevoľnosť. Tí, ktorí konzumujú dostatočné množstvo skutočných a celých potravín, môžu zlepšiť svoje riadenie stresu doplnením vitamínov B. Tento produkt s optimálnym prírodným zdrojom vitamínu B je navrhnutý tak, aby dodával vysoké hladiny vitamínov B pre ľudí, ktorí trpia značnou mierou stresu a / alebo nie sú schopní dosiahnuť trvalo adekvátne denné hladiny vitamínov B v jedle. Vitamíny skupiny B sú rozpustné vo vode a nehromadia sa v tele. Významné vitamíny B slúžia ako koenzýmy vo všetkých častiach tela, ale sú mimoriadne potrebné pre zdravé nervy, pokožku, oči, pečeň a ústa a na udržanie dobrého svalového tonusu v gastrointestinálnom trakte. Hektický životný štýl, stravovanie, starnutie a mnoho ďalších faktorov nám môže spôsobiť nedostatok týchto dôležitých vitamínov.

Priaznivé účinky B Komplex:

  • Vitamín B5 (kyselina pantoténová) podporuje správnu látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie.
  • Vitamín B3 (niacín) pomáha udržiavať dobrý stav pokožky.
  • Vitamín B1 (tiamín) prispieva k optimálnemu fungovaniu psychiky a nervového systému.
  • Vitamín B2 (riboflavín) pomáha udržiavať zdravé červené krvinky.
  • Vitamín B6 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu.
  • Vitamín B12 podporuje funkciu imunitného systému a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
  • B-Komplex má antioxidačné účinky, podporuje bunkový vývoj, správne nervové funkcie, pomáha pri látkovej premene tukov, sacharidov a bielkovín.

Zloženie: Biotín 100 mcg, cholín bitartrát 100 mg, D-kyselinu pantoténovú 100 mg, kyselinu listovú 1 mg, inositol 100 mg, niacinamid 100 mg, vitamín B1 (tiamín hydrochlorid) 100 mg, vitamín B2 (riboflavín) 100 mg, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 100 mg, vitamín B12 (kyanoko-balamínu) 100 mcg

Ostatné zložky: celulóza, PABA, rastlinný stearan horečnatý stupňa (mazivo) a nátery.

Neobsahuje: cukor, soľ, škrob, droždie, pšenica, mlieko, vajcia, kôrovce alebo konzervačné látky.

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 tableta denne alebo podľa pokynov lekára.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60 +30 Bonus
Forma: tablety
výživový doplnok B-Komplex 100 mg Bonus Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA