Draslík 99 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3131
Dostupnosť: Ihneď
7,50€
Bez DPH: 6,25€

Množstvo

 Draslík 99 mg Webber Naturals je jedným z minerálov, ktorý pomáha podporovať normálnu funkciu srdca a je dôležitý pre rovnováhu elektrolytov. Draslík z vlákniny prirodzene pracuje s inými minerálmi, ako je vápnik a horčík na podporu nervov a svalov. Stres a cvičenie zvyšujú potrebu draslíka v tele. Draslík je v našom tele veľmi dôležitým minerálom. Spolu so sodíkom upravuje rovnováhu vody a rovnováhu pH v krvi a tkanivách. Je potrebný pre bunkovú funkciu a je jedným z hlavných krvných minerálov známych ako elektrolyty.

Draslík je vysoko rozpustný a ľahko sa môže stratiť pri varení alebo konzervovaní potravín. Vylučuje sa v moči a pote alebo ak konzumujete alkohol, kávu, cukor alebo diuretiká, možno budete musieť zvýšiť príjem draslíka. Vaše telo nedokáže ukladať tento dôležitý minerál, takže sa uistite, že máte dosť draslíka každý deň.

Nedostatok draslíka sa často prejavuje v dôsledku starnutia alebo chronických chorobných stavov. Nízke hladiny draslíka môžu prispievať k hypertenzii, kongestívnemu zlyhaniu srdca, srdcovým arytmiám, únave a depresiám a iným zmenám nálady. Únava alebo slabosť, najmä u starších pacientov, sa často zmierňuje doplnkovým draslíkom, ako aj horčíkom.

Na potlačenie dehydratácie môže byť potrebný dodatočný draslík a môže dokonca znížiť príznaky opice (kocoviny). 6 známok, že vám chýba draslík: Svalová slabosť a kŕče, ochrnutie, svalová stuhnutosť, bolesti a citlivosť, závraty a mdloby, nadúvanie, búšenie srdca.

Priaznivé účinky  Draslík 99 mg :

  • Prispieva k regulácii tekutiny v organizme.
  • Napomáha k správnemu fungovaniu svalov.
  • Draslík má vplyv na činnosť srdcového svalu.
  • Podporuje správne fungovanie nervového systému.
  • Prispieva k udržaniu normálneho krvného tlaku.

Zloženie: Elementálny draslík (citrát) 99 mg

Ostatné zložky: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, sodná soľ kroskarmelózy, zeleninové stupeň horečnatý (lubrikant).

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1-3 tablety denne alebo podľa odporúčania lekára.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: tablety
ľahko vstrebateľné
výživový doplnok Draslík (Potassium) Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA