Glukosamín, Chondroitín a MSM 1300 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Glukosamín, Chondroitín a MSM 1300 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín 4 1
     1 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3835
Dostupnosť: Ihneď
30,90€
Bez DPH: 25,75€

Množstvo

Glukosamín, Chondroitín a MSM FORTE Webber Naturals obsahujú optiMSM®, vynikajúci MSM, ktorý je prísne testovaný a podporovaný publikovaným výskumom. Táto formulácia pôsobí na základy osteoartritídy a pomáha obnoviť bolestivé kĺby. MSM je prostriedok proti bolesti a protizápalový a inhibuje bolestivé impulzy pozdĺž nervových vlákien. Vedecké štúdie preukázali, že glukozamín a chondroitín môžu podporiť normálnu pohyblivosť a pohodlie kĺbov. MSM je prítomný zlúčenina síry pre optimálnu výživovú podporu pri výrobe zdravej štruktúry kĺbov.

Glukozamín sulfát sa prirodzene vyrába v tele, ale tento proces sa s vekom znižuje, takže kĺby sú náchylné na zhoršenie stavu. Glukozamín sulfát pomáha zastaviť zhoršenie chrupavky a súčasne znižuje bolesť a zlepšuje funkciu kĺbov.

Chondroitín sulfát má tiež schopnosť znižovať poškodenie chrupavky v kĺboch ​​a účinne sa používa na obnovu zdravých tkanív chrupavky a prevenciu ďalšieho poškodenia. Chondroitín pôsobí tak, že priťahuje živiny a vodu do chrupavky, ako aj inhibuje enzýmy, ktoré poškodzujú tkanivo chrupky.

MSM je prirodzene sa vyskytujúca zlúčenina síry nachádzajúca sa v našom tele, ako aj vo veľa potravín. Inhibuje bolestivé impulzy pozdĺž nervových vlákien, čo pomáha zmierniť bolesť a svalové kŕče. MSM sa primárne používa na zmiernenie bolesti a má protizápalové účinky. Je bezpečný a prakticky bez vedľajší účinkov a pomáha naprávať a riešiť bolestivé a zapálených stavy.

Glukozamín Chondroitín MSM je prospešný pri liečbe bolesti a zápalu a chráni pred ďalšou degradáciou chrupavky v kĺboch. Obsahuje OptiMSM®, vynikajúci MSM, ktorý je prísne testovaný a podporovaný publikovaným výskumom.

Prianivé účinky Glukosamín, Chondroitín a MSM 1300 mg:

  • Pomáha odstraňovať základnú príčinu zhoršenia kĺbov, bolesti a zápalu.
  • Obsahuje OptiMSM®, ktorá je prísne testovaná.
  • Zmierňuje bolesť kĺbov spojenú s osteoartritídou.
  • Udržiava zdravé chrupavky a kĺby.
  • Má priaznivé účinky na pohybový aparát.
  • Prispieva k ochrane chrupavky.
  • Prispieva k podpore tvorby chrupaviek.
  • Podporuje silné kĺby, kosti a chrupavky.
  • Pomocou chondroitínu podporuje zadržiavanie vody, čím dodáva chrupavkám pružnosť.

Zloženie: Sulfát glukózamínu (chlorid draselný z exoskeletu kreviet / krabov) 500 mg, Chondroitín sulfát (sodík z bovinnej chrupavky) 400 mg, MSM (metylsulfonylmetán) 400 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, sodná soľ kroskarmelózy, čistená voda, povlak (methylcelulóza, glycerín), kyselina stearová, rastlinný stearát horečnatý (mazivo).

Ďalšie informácie: deti, tehotné a dojčiace ženy užívanie konzultujte s lekárom/lekárnikom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí 1 tableta 3 krát denne s jedlom. Užívajte minimálne 4 týždne pre dosiahnutie optimálneho účinku.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90 +30 Bonus
Forma: tablety
výživový doplnok Glukosamín, Chondroitín a MSM Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA