Glukosamín, Chondroitín a MSM 840 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 5036
Dostupnosť: Ihneď
18,70€
Bez DPH: 15,58€

Množstvo

Glukosamín, Chondroitín a MSM s obsahom optiMSM®, vynikajúci MSM, ktorý je prísne testovaný a podporovaný publikovaným výskumom. Táto formulácia pôsobí na základy osteoartritídy a pomáha obnoviť bolestivé kĺby. MSM je proti bolesti a protizápalový a inhibuje bolestivé impulzy pozdĺž nervových vlákien. Vedecké štúdie preukázali, že glukozamín a chondroitín môžu podporiť normálnu pohyblivosť a pohodlie kĺbov. MSM je prítomný zlúčenina síry pre optimálnu výživovú podporu pri výrobe zdravej štruktúry kĺbov.

Glukozamín sulfát sa prirodzene vyrába v tele, ale tento proces sa s vekom znižuje, takže kĺby sú náchylné na zhoršenie stavu. Glukozamín sulfát pomáha zastaviť zhoršenie chrupavky a súčasne znižuje bolesť a zlepšuje funkciu kĺbov.

Chondroitín sulfát má tiež schopnosť znižovať poškodenie chrupavky v kĺboch ​​a účinne sa používa na obnovu zdravých tkanív chrupavky a prevenciu ďalšieho poškodenia. Chondroitín pôsobí tak, že priťahuje živiny a vodu do chrupavky, ako aj inhibuje enzýmy, ktoré poškodzujú tkanivo chrupky.

MSM je prirodzene sa vyskytujúca zlúčenina síry nachádzajúca sa v našom tele, ako aj vo veľa potravín. Inhibuje bolestivé impulzy pozdĺž nervových vlákien, čo pomáha zmierniť bolesť a svalové kŕče. MSM sa primárne používa na zmiernenie bolesti a má protizápalové účinky. Je bezpečný a prakticky bez vedľajší účinkov a pomáha naprávať a riešiť bolestivé a zapálených stavy.

Glukozamín Chondroitín MSM je prospešný pri liečbe bolesti a zápalu a chráni pred ďalšou degradáciou chrupavky v kĺboch. Obsahuje OptiMSM®, vynikajúci MSM, ktorý je prísne testovaný a podporovaný publikovaným výskumom.

Prianivé účinky Glukosamín, Chondroitín a MSM 840 mg:

  • Pomáha odstraňovať základnú príčinu zhoršenia kĺbov, bolesti a zápalu.
  • Obsahuje OptiMSM®, ktorá je prísne testovaná.
  • Zmierňuje bolesť kĺbov spojenú s osteoartritídou.
  • Udržiava zdravé chrupavky a kĺby.
  • Má priaznivé účinky na pohybový aparát.
  • Prispieva k ochrane chrupavky.
  • Prispieva k podpore tvorby chrupaviek.
  • Podporuje silné kĺby, kosti a chrupavky.
  • Pomocou chondroitínu podporuje zadržiavanie vody, čím dodáva chrupavkám pružnosť.

Zloženie: Sulfát glukózamínu (chlorid draselný z exoskeletu kreviet / krabov) 300 mg, Chondroitín sulfát (sodík z bovinnej chrupavky) 240 mg, MSM (metylsulfonylmetán) 300 mg

Ostatné zložky: Želatínová kapsula (želatína, čistená voda), rastlinný stearát horečnatý stupňa (mazivo), ryžový škrob.

Neobsahuje: Bez umelých farbív, konzervačných látok alebo sladidiel, bez mlieka a mliečnych výrobkov, pšenice alebo kvasiniek.

Ďalšie informácie: deti, tehotné a dojčiace ženy užívanie konzultujte s lekárom/lekárnikom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí 1 kapsula 3 krát denne s jedlom alebo podľa pokynov lekára. Užívajte minimálne 4 týždne pre dosiahnutie optimálneho účinku.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 120
Forma: kapsuly
výživový doplnok Glukosamín, Chondroitín a MSM Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA