Koenzým Q10 100 mg BONUS Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3855
Dostupnosť: Ihneď
18,00€
Bez DPH: 15,00€

Množstvo

Koenzým Q10 100 mg Webber Naturals je vysoko účinný antioxidant a kľúčová živina pre produkciu bunkovej energie. Obzvlášť dôležité pre zdravie srdca sú hladiny CoQ10. S pribúdajúcim vekom bývajú vyčerpané a taktiež použitím určitých liekov nazývaných statinové lieky. Antioxidanty zabraňujú alebo spomaľujú bunkovú "oxidáciu". Podobne ako pri pôsobení hrdze na kov, oxidácia v tele znižuje a ničí bunky a zrejme zrýchľuje proces starnutia.

Vyčerpaním CoQ10 sa môže vyvinúť proces starnutia čo je spojené s nedostatočnou funkciou srdca, zlyhaním imunitny a nedostatkom pečeňovej primeranosti. CoQ10 je tiež dôležitým antioxidantom, ktorý pomáha pri zachytávaní bezkyslíkových radikálov na bunkovej úrovni, čím chráni bunky pred nebezpečnou a “tmavou” stránkou kyslíka.

V závislosti od zdravotného stavu, faktoru veku a životného štýlu si človek môže vyberať akékoľvek dávky od 30 do 60 mg denne až 100 až 400 mg denne pre užívateľov statínov. To je dôvod, prečo ponúkame niekoľko rôznych doplnkových možností CoQ10.

Ak používate lieky na zmierňovanie krvného ochorenia (riedenie krvi), uistite sa, že ste konzultovali užívanie CoQ10 s lekárom, pretože môže zvýšiť účinok týchto liekov na riedenie krvi.

Pozitívne účinky Koenzým Q10 100 mg BONUS:

  • Antioxidant na udržanie dobrého zdravia.
  • Pomáha redukovať frekvenciu migrény.
  • Je dôležitý pre ľudí, ktorí užívajú statíny.
  • Dopĺňa hladiny CoQ10, ktoré prirodzene klesajú s vekom.
  • Zohráva úlohu pri tvorbe energie a pôsobí proti voľným radikálom.
  • Prispieva k ochrane bunky pred starnutím.
  • Podporuje cirkuláciu krvi a tým priaznivo ovplyvňuje funkcie kardiovaskulárneho systému.
  • Ľahko hltacie.

Zloženie: Koenzým Q10 (baktérie alebo kvasinky) 100 mg

Ostatné zložky: Olej z ryžových otrúb, softgel kapsula (želatína, glycerín, čistená voda, rohovník), prírodné tokoferoly.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, ľudí užívajúcich lieky na krvný tlak alebo na zriedenie krvi.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 kapsula denne spolu s jedlom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30 +30 Bonus
Forma: kapsuly
výživový doplnok Koenzým Q10 Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA