Menu
Your Cart

Osteo Joint Ease s InflamEase Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Osteo Joint Ease s InflamEase Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Osteo Joint Ease s InflamEase Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
31,90€
Bez DPH: 26,58€
 • Dostupnosť: Ihneď
 • Kód produktu: 3375

Osteo Joint Ease s InflamEase + bylinné výťažky + Glukozamín + Chondroitín + MSM Webber Naturals vitamín, vhodné na bolesť vďaka najnovšej inovácii produktu určeného na starostlivosť o kĺby. 1 v Kanade v skupine produktov v starostlivosti o kĺby. Vitamín Osteo Joint Easy s patentovanou zložkou Inflam Easy. Na osteoartrózu sa bežne používajú voľno predajné produkty a nesteroidné protizápalové výrobky (NSAID) na potlačenie bolesti a opuchov a kĺbovej stuhnutosti. Aj keď produkty môžu pomôcť, objavujú sa vedľajšie účinky a nedosiahne sa tak potrebný efekt z hľadiska dlhodobej podpory zdravia kĺbov. Svojim ultra silným a rýchlym účinkom na chronickú bolesť Osteo Joint Easy je reprezentantom budúcej generácie produktov na ochranu kĺbov na prírodnom základe. Táto inovačná formulácia obsahuje patentovanú zložku Inflam Easy a synergicky pôsobiacu kombináciu antioxidantov, protizápalových a bolesť potláčajúcich rastlinných zložiek, ktoré účinkujú rýchlo na bolesť a zápal a nemajú vedľajšie účinky. Produkt má 100% prírodné zloženie s cieleným účinkom na bolesť spôsobenú osteoartrózou a chráni pred poškodením chrupavky. Tablety Osteo Joint Ease sú upravené tak, aby sa ľahko prehĺtali.

Prečo účinkuje Osteo Joint Ease obsahuje InflamEase™, BioStandard™ s obsahom vynikajúcich rastlinných extraktov. Jednoducho povedané, vo výrobku sme spojili najlepšie vedecké poznatky a vytvorili sme produkt Osteo Joint Ease.

InflamEase™ obsahuje tieto 100% prírodné zložky s protizápalovým účinkom:
- 76% polyfenolov. Tieto rastlinné zlúčeniny sú schopné pomôcť pri zvládnutí oxidačného stresu a následných akútnych a chronických zápalov.
- Boswellia účinkuje ako blokátor enzýmov 5-LOX a HLE.
5-LOX zapríčiňuje tvorbu škodlivých zápalových látok nazývaných leukotrieny — a tak vznikla myšlienka priamo ovplyvniť chorobné procesy v celom rade ochorení vrátane reumatickej artritídy, rakoviny a astmy.
HLE je pro-zápalový enzým, ktorý spolu s leukotrienmi vytvára podmienky pre zvýšenie počtu zápalov.
- Rastlina Kurkuma longa má silné protizápalové vlastnosti vďaka vysokému obsahu kurkumínu. Vedecky bolo potvrdené, že kurkumín je rovnako účinný ako kortizón alebo fenylbutazon proti akútnemu zápalu.

Táto jedinečná kombinácia Boswellie, kurkumy a polyfenolov (extraktov zo 7 najúčinnejčích prírodných antioxidantov) tvorí komplex s antioxidačným, protizápalovým a analgetickým účinkom.

Priaznivé účinky Osteo Joint Ease s InflamEase + bylinné výťažky + Glukozamín + Chondroitín + MSM:

 • Má 100% prírodné zloženie s cieleným účinkom na ochranu pred poškodením chrupaviek.
 • Je vhodnou podporou dlhodobej ochrane kĺbov.
 • Pomáha pri regenerácii chrupaviek a udržiavaní maziva v kĺboch.
 • Obsiahnutý glukosamín podporuje metabolické deje v chrupavke. Ide látku, ktorá je telu vlastná a je často označovaná ako "kĺbová výživa".
 • MSM je organická zlúčenina síry, ktorá napomáha tvorbe kolagénu, proteín udržiavajúci krásny vzhľad pokožky a pružnosť kĺbov.
 • Chondroitín nachádza sa štruktúrach medzibunkovej hmoty chrupavky a poskytuje jej väčšiu odolnosť proti tlaku a námahe.
 • Obsahuje patentovanú zložku InflamEase™ a synergicky pôsobiacu kombináciu antioxidantov, ktoré účinkujú veľmi rýchlo proti pôsobeniu voľných radikálov. InflamEase™ obsahuje 76% polyfenolov, ktoré sú schopné pomôcť pri zvládaní oxidačného procesu.
 • Boswellia serrata - Kadidlovník účinkuje ako blokátor enzýmov 5-LOX a HLE. 5-LOX je príčinou tvorby škodlivých látok - leukotrienov.
 • Kurkuma longa má vysoký obsah kurkumínu, ktorý je výborným antioxidantom.
 • Kombinácia Boswellie, Kurkumy a polyfenolov tvoria komplex s antioxidačným účinkom.

Zloženie: Glukozamín sulfát (vo forme chloridu draselného z vonkajšej kostry (panciera) kreviet/krabov) 750 mg, MSM (metylsulfonylmetán) 300 mg, Chondroitín sulfát (sodná soľ z hovädzích chrupaviek) 200 mg, *ImflamEasy TM BioStandard TM s patentovaným zložením: zmes s vysokým obsahom ovocia (76 % polyfenolov): extrakt zo semien viniča hroznorodého (Vitis vinifera), extrakt z brusnice veľkoplodej (Vaccinium macrocarpon), extrakt z čučoriedky kanadskej (Vaccinium corymbosum), jahodový extrakt (Fragaria vesca), malinový extrakt (Rubus idaeus), extrakt z granátového jablka (Punica granatum), extrakt z čučoriedky obyčajnej (Vaccinium myrtillus) 100 mg, Extrakt z Boswellie (Boswelia serrata) (guma) (60 % Boswellic kyselín) 50 mg, Extrakt z koreňa kukumy (Curcuma longa) 25:1 15 mg, Kyselina hyalurónová 7,5 mg, Mangán (síran mangánatý monohydrát) 0,75 mg, Bór (ako tetraboritan sodný) 0,225 mg

Ostatné zložky: kroskarmelóza sodná, hydroxipropylcelulóza, povlaková látka (karbohydrátová guma, oxid titaničitý, polyetylénglykol, riboflavín, polysorbát 80), zvlhčovadlo (rastlinný stearan horečnatý).

Ďalšie informácie: Produkt je určený iba pre dospelých. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a deti. V prípade, ak užívate lieky na riedenie krvi, máte žlčové kamene, problémy so žlčovodmi, žalúdočné vredy alebo iné zdravotné problémy spojené so žalúdkom alebo bruchom, užívanie produktu konzultujte s lekárom/lekárnikom.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí 2 tablety denne, najlepšie s jedlom. Po 4 týždňoch nepretržitého užívania vidieť prospešný účinok.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 80
Forma: ľahko hltacie kaplety
výživový doplnok Osteo Joint Ease s InflamEase Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA