Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Top 10 tipov ako schudnúť

06.02.2020

Prinášame vám top 10 jednoduchých zmien, ktoré môžete urobiť už dnes a ktoré vám pomôžu vo vašom úsilí schudnúť. Tento zoznam je kompiláciou všetkých tipov od našich odborníkov a fanúšikov.

SPOMAĽTE - snažte sa jesť pomalšie. Trvá asi 20 min, kým dá žalúdok signál mozgu, že je plný.

PITE VEĽA VODY - staré známe: hlad je skrytý smäd. Vypite pohár vody, keď máte pocit hladu, aby ste zistili, či ste neboli len smädní.

NEVYNECHÁVAJTE JEDLÁ – preskakovanie a vynechávanie jedál môže spôsobiť, že vaše telo prejde do režimu ukladania tuku, čo bude následne ťažšie pre vás, pri spaľovaní kalórií.

VYHÝBAJTE SA STRESU - stres vás môže nabádať ku častejšiemu jedeniu a najmä sacharidov.

ZOSTAVTE SI DOPREDU JEDÁLNIČEK - takto bude menej pravdepodobné, že sa budete nezdravo stravovať z fast foodov.

SPITE - nedostatok spánku ovplyvňujú hormóny v tele, ktoré regulujú hlad.

PRAVIDLÁ PRE STRAVOVANIE V REŠTAURÁCII - 30 - 60 minút pred tým, ako idete na večeru pite veľa vody. Pretože ak budete veľmi hladní a smädní, budete v pokušení a doprajete si veľa dobrôt.

POZOR NA VYHRÝZANIE - núdzové vyhrýzanie fit tyčiniek, alebo sladkostí, keď ste hladní, nahraďte nakrájanou zeleninou, ovocím alebo orechmi, ktoré si nachystáte vopred do misky.

POHYB – cvičte a plánujte si svoje tréningy! Cvičte so svojimi priateľmi, pretože vedieť, že niekto na vás čaká v telocvični, vás bude inšpirovať.

FOTKY - ak máte dosť odvahy, foťte sa každý týždeň, aby ste videli svoju premenu.

© AUTORSKÉ PRÁVA K ČLÁNKU VYHRADENÉ. Akékoľvek kopírovanie, publikovanie alebo šírenie obsahu z týchto zdrojov je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu VIS NATURA s.r.o.

Našli ste nejakú chybu? Dajte nám vedieť!

    menu