Menu
Your Cart

Betaín HCL 648 mg + Pepsín 150 mg Now Foods | výživový doplnok | vitamín

Betaín HCL 648 mg + Pepsín 150 mg Now Foods | výživový doplnok | vitamín
Betaín HCL 648 mg + Pepsín 150 mg Now Foods | výživový doplnok | vitamín
25,90€
Bez DPH: 21,58€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 2938

Betaine HCL 648 mg + Pepsín 150 mg Now Foods. Čo je hydrochlorid betaínu? Hydrochlorid betaínu (HCl) je doplnok výživy vyrobený z kombinácie betaínu a kyseliny chlorovodíkovej. Kyselina chlorovodíková (HCl) je veľmi silná kyselina, ktorá sa prirodzene vyrába v žalúdku. Je to dôležité pri trávení aj imunite. Osoba môže mať úžitok z užívania doplnku výživy HCL a enzýmu pepsínu na zvýšenie kyslosti žalúdka.

Na čo sa tento výrobok používa?
Betaín hydrochlorid (HCl) môže pomôcť zvýšiť hladinu kyseliny v žalúdku. Môže tiež pomôcť s niektorými problémami s črevami.

Čo je Hypochlorhydria?
Je nedostatok kyseliny chlorovodíkovej v žalúdku. Sekréty žalúdka sa skladajú z kyseliny chlorovodíkovej, niekoľkých enzýmov a hlienovitého povlaku, ktorý chráni sliznicu žalúdka. https://www.naturvitamins.sk/betaine-hcl-pepsin-now-foods

Príznaky kyseliny s nízkym obsahom v žalúdku súvisia so zhoršeným trávením, zvýšenou náchylnosťou na infekciu a zníženou absorpciou živín z potravy.

Kyselina chlorovodíková pomáha telu rozkladať sa, tráviť a absorbovať živiny, ako sú bielkoviny. Odstraňuje tiež baktérie a vírusy v žalúdku a chráni tak telo pred infekciou.

Medzi najbežnejšie príčiny nízkej žalúdočnej kyseliny patria:

  • Hypochlorhydria je omnoho bežnejšia, keď starnete a spôsobuje tonedostatok kyseliny chlorovodíkovej v žalúdku. Sekréty žalúdka sa skladajú z kyseliny chlorovodíkovej, niekoľkých enzýmov a hlienového povlaku, ktorý chráni sliznicu žalúdka.
  • Chronický stres môže znížiť tvorbu žalúdočnej kyseliny.
  • Nedostatok vitamínov zinku alebo B môže tiež viesť k nízkej žalúdočnej kyseline. Tieto nedostatky môžu byť spôsobené nedostatočným príjmom potravy alebo stratou živín v dôsledku stresu, fajčenia alebo konzumácie alkoholu.
  • Užívanie antacíd alebo liekov predpísaných na liečbu vredov a kyslého refluxu, ako sú PPI, po dlhú dobu môže tiež viesť k hypochlorhydrii. Ak užívate tieto lieky a máte obavy, že máte príznaky nízkej hladiny žalúdočnej kyseliny, porozprávajte sa so svojím lekárom skôr, ako zmeníte svoje lieky.
  • Infekcia H. Pylori je častou príčinou žalúdočných vredov. Ak sa nelieči, môže viesť k zníženiu žalúdočnej kyseliny.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Zloženie: Betaín HCL 648 mg, Pepsín z Aspergillus niger 150 mg

Ostatné zložky: želatína (kapsule), magnéziumstearát (rastlinného zdroja) a oxidu kremičitého.

Neobsahuje: droždie, sóju, mlieko, vajcia, ryby, mäkkýše alebo stromové orechy.

Ďalšie informácie: Neberte v prípade problémov žalúdka alebo dvanástnika. Neužívajte na lačný žalúdok. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 1 kapsula tesne pred každým jedlomNie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Krajina pôvodu: USA

Veľkosť balenia: 120
Forma: kapsuly
výživový doplnok Betaín HCl + Pepsín Now Foods b
ol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Viac informácií o vitamíne Betaín HCL na našom blogu, 4 priaznivé účinky Betaínu

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA