Menu
Your Cart

Probiotiká komplet 5 mld. Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Probiotiká komplet 5 mld. Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Probiotiká komplet 5 mld. Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
15,40€
Bez DPH: 12,83€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3214

Kompletné probiotiká 5 mld. Webber Naturals obsahuje 3 kmene laktobacilov na starostlivosť o tenké črevo a 2 kmene bifidobaktérií na starostlivosť o hrubé črevo. Podporuje imunitu a zdravé trávenie tým, že vytvára zdravú mikroflóru v celom tráviacom trakte. Garantovaných minimálne 5 miliárd aktívnych buniek na kapsulu pri dátume exspirácie. Probiotikum nie je potrebné skladovať v chladničke.

Zdravá črevná mikroflóra - priateľské črevné baktérie, ktoré žijú v zažívacom trakte - sú rozhodujúce pre udržanie správneho trávenia a stimulácie imunitného systému. Kompletný kmeň probiotík je navrhnutý tak, aby podporoval imunitu a zdravé trávenie v celom tráviacom trakte. Obsahuje 3 kmene Lactobacillov na starostlivosť o tenké črevo a 2 kmene Bifidobactérií na starostlivosť o hrubé črevo.

Udržanie zdravej črevnej flóry môže pomôcť predchádzať črevným infekciám a poruchám, ako je hnačka spojená s antibiotikami, hnačka cestovateľov a zlepšenie symptómov spojených so syndrómom dráždivého čreva a zápalové ochorenia čriev, ako je ulcerózna kolitída a Crohnova choroba. (Colombel et al., 1987).

Tráviaci trakt vrátane úst, pažeráka, žalúdka a čriev je dôležitou súčasťou imunitného systému. Kompletný kmeň Probiotík obsahuje 5 rôznych kmeňov, ktoré sa vyskytujú jednoznačne v našom zažívacom trakte, ktoré podporujú nielen zdravé trávenie, ale aj podporu imunitného systému. Kompletný kmeň probiotického vírusu je stabilný a nevyžaduje žiadne chladenie. Užívajte ho s každým jedlom, aj keď ste na cestách.

Priaznivé účinky Bakteriálne kultúry Komplet 5 mld. kmeňov:

  • Obnovuje a udržuje zdravú rovnováhu črevnej flóry.
  • Znižuje výskyt a závažnosť cestovateľskej hnačky a hnačky súvisiacej s antibiotikami.
  • Zahŕňa kmene, ktoré pomáhajú tráveniu a posilňujú funkciu imunitného systému.
  • Podporuje obnovenie určitej fyziologickej rovnováhy, ako aj vo vaginálnom ekosystéme.
  • Široké spektrum 8 kmeňov baktérií.
  • Nevyžaduje skladovanie v chladničke.
  • Vhodné pre vegetariánov.

Zloženie: 5 miliárd aktívnych buniek špeciálne kultivovaných kmeňov probiotík: Lactobacillus casei (HA-108) (celá bunka) 30% 1,5 miliardy cfu †, Lactobacillus rhamnosus (HA-111) (celá bunka) 25% 1,25 miliardy cfu †, Lactobacillus acidophilus (HA-122) (celá bunka) 15% 0,75 miliardy cfu †, Bifidobacterium longum subsp. longum (HA-135) (celá bunka) 15% 0,75 miliárd cfu †, Bifidobacterium breve (HA-129) (celá bunka) 15% 0,75 miliardy cfu †
*Garantovaných minimálne 5 miliárd aktívnych buniek na kapsulu pri dátume expirácie.
† cfu: jednotky tvoriace kolónie

Ostatné zložky: Zemiakový škrob, vegetariánska kapsula (karbohydrátová guma, čistená voda), magnéziumstearát rastlinný (lubrikant), oxid kremičitý, kyselina askorbová, odstredené mlieko, tryptikázová sója, sacharóza.

Ďalšie informácie: Nevhodné pre deti do troch rokov. Neužívajte ak zaznamenáte nevoľnosť, zvracanie, horúčku, hnačku s krvou, bolesť brucha. Neužívajte ak máte oslabenú imunitu, AIDS, lymfóm alebo dlhodobú liečbu kortikosteroidmi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 tableta 3 krát denne, najlepšie s jedlom

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: kapsuly
výživový doplnok Kompletné probiotiká 5 mld. Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA