Menu
Your Cart

Vitamín B12 1000 mcg (Metylcobalamin) BONUS Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Vitamín B12 1000 mcg (Metylcobalamin) BONUS Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Vitamín B12 1000 mcg (Metylcobalamin) BONUS Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
10,30€
Bez DPH: 8,58€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3814

Vitamín B12 Metylkobalamín 1000 mcg Webber Naturals je nevyhnutný pre zdravie srdca, energiu, funkciu nervového systému a tiež pomáha pri pamäti a učení. Podporuje zdravú štruktúru a funkciu nervov a mozgu. Táto sublingválna tableta sa rozpúšťa pod jazykom kvôli rýchlej absorpcii do krvného obehu. B12 je nevyhnutný pre zdravie srdca, energie, funkciu nervového systému a tiež pomáha pri pamäti a učení.

Methylkobalamín je najaktívnejšou formou vitamínu B12. V štúdiách sa ukázalo, že prinášajú väčšie výhody ako iné formy B12, ako je kyanokobalamín. Methylkobalamín sa dodáva v sublingválnej tablete, ktorá sa ľahko a priamo absorbuje pod jazykom. (Cyanokobalamín sa pred použitím musí premeniť na metylkobalamín).

Vitamín B12 je vo vode rozpustný vitamín potrebný na výrobu energie; pre funkciu nervového systému, pretože je potrebná na výrobu myelínu, mastnej látky, ktorá tvorí ochranný obal okolo nervov; na výrobu acetylcholínu, neurotransmiter, ktorý pomáha pri pamäti a učení; na syntézu červených krviniek; a na produkciu genetických materiálov, DNA a RNA. Schopnosť našich tiel absorbovať B12 z potravy môže byť narušená starnutím a pre vegetariánov to byť môže ťažké.

Metylkobalamínové sublingválne tablety sa jednoducho rozpúšťajú pod jazykom. Denné užívanie udržuje hladiny B12 v krvi vysoko. B12 môže pomôcť zlepšiť náladu a zvýšiť energiu, pretože podporuje normálny metabolizmus.

Methylkobalamín, aktívna forma B12, sa ľahšie absorbuje a zostáva dlhšie v tele, zatiaľ čo iné formy, ako je kyanokobalamín, musia byť konvertované na metylkobalamín v dvojstupňovom procese. Metabolizuje sacharidy, tuky a bielkoviny. Produkujte červené krvinky a zabraňuje nedostatku vitamínu B12.

Priaznivé účinky B12 Metylkobalamín 1000 mcg:

  • Dôležitá je pri tvorbe červených krviniek.
  • Zúčastňuje sa na spájaní esenciálnych mastných kyselín a tým sa podieľa na tvorbe myelínu.
  • Prispieva k optimálnej funkcii nervového systému a psychiky.
  • Priaznivé účinky na srdcovocievny systém, nervový systém, krvných buniek a tkanivá.
  • Podieľa sa na látkovej premene sacharidov a tukov pre produkciu energie.
  • Podporuje imunitný systém.

Zloženie: Vitamín B12 (Methylcobalamin) 1000 mcg

Prídavné látky: Laktóza, mikrokryštalická celulóza, sodná soľ kroskarmelózy, magnéziumstearát rastlinný triedy (lubrikant).

Neobsahuje: cukor, soľ, škrob, droždie, pšenicu, mlieko, vajcia, mäkkýše a konzervačné látky.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí užite 1 tabletu denne. Nechat rozpustiť pod jazykom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60 +20 Bonus
Forma: ľahko rozpustné tablety pod jazyk
výživový doplnok Vitamín B12 (Methylcobalamin) Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA